Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта
Головна » Гостьова книга [ Додати відгук ]

Ім`я *:
Країна:
Місто:
Усі смайли
Код *:

Сторінки: 1 2 »
Показано 1-100 з 161 повідомлень
1. Іван
Сталося непередбачуване, при підключенні вінчестера 3ТБ WD до ноутбука, вінтчестер війшов з строю і інформація цінна була втрачена. Мій WD 3ТБ прослужив всього 5 місяців, можно було його спробувати по гарантії відправити, але тоді б точно я остався без інформації близько 300ГБ і не факт що мені б поміняли вінчестер. При пошуку компанії з відновлення інформації в рідному місті де б відновили інформацію виникли певні труднощі, так як з вінчестерами вище 2ТБ ніхто не працював і не хотів братися за цю справу. Рекомендовали відправити в Київ, але для мене ціна яку запросили була заоблачною.

В інтернеті знайшов цей сайт і рішив спробувати, адже ціна була демократичною. Адекватні і привітні працівники безкоштовно зробили діагностику, об'яснили яка ситуація з моїм вінчестером.
Олег Стадник дзвонив і тримав в курсі справи коли, що і як вже відновилося, а що наразі відновлюється. В короткий термін мені востановили повністю інформацію, за що я дуже вдячний, відразу видно що тут працюють професіонали. Так як вдома інтернет повільний то я приїхавши у Львів де мене не пошкодувавши свого часу зустрів Олег Стадник, переписав інформацію на мій вінчестер 2ТБ WD і почекав поки не дам відповідь що я благополучно прийшов додому і зробив копію відновленої інформації.

Дуже вдячний цьому Центру відновлення інформації і в разі такої неприємності яка сталася у мене буду радити всім куди слід звертатися. Адже швидше і якісніше, а найголовніше - дешевше ніхто не відновить втрачену інформацію.

З повагою Іван.
Страна: Україна | Город: Мукачево

2. Родина Долішних
В нашій родині трапилась неприємність. Минулої неділі наш ноутбук Dell Inspiron N5050 відмовився завантажуватись.В сервісному центрі після діагностики було виявлено пошкодження вінчестера комп'ютера. Нажаль, ми завчасно не подбали про збереження цінної інформації на зовнішніх носіях і, здавалося, що всі дані будуть безповоротньо втрачені. Після заміни жорсткого диску на новий, нам порадили не впадати в відчай ( в ноутбуці були безцінні файли з сімейної хроніки і документація ), а звернутись за допомогою в Центр відновлення інформації, де до нас поставились з розумінням ( у нас двоє маленьких діточок і бюджет родини немає додаткових доходів, окрім заробітньої плати чоловіка, бо я в даний момент знаходжусь в декретній відпустці ). В доволі стислий термін і прийнятну ціну , фактично за одну добу, було відновлено 100 відсотків інформації. Світ не без добрих людей. Ще раз хочу подякувати всім і особисто пану Олегу Стаднику за професіоналізм і якісну роботу.
18 серпня 2013 року.
Страна: Україна | Город: м.Городок, Львівська область

3. Андрій Козак
Моя історія з “Центром відновлення інформації у Львові” …
Розкажу з самого початку, хотів переставити Windows на своєму комп’ютері і помилково відформатував не той розділ на жорсткому диску. Жорсткий диск у мене на 250 Гб. Вся інформація яка була на диску пропала (фото, відео, документи Word і PDF файли). Ці дані були для мене дуже цінними і тому я хотів їх відновити, але не знав як.
Пошукавши в інтернеті я знайшов групу в контакті “Центр відновлення інформації у Львові”. Я вирішив звернутися до них. Після того як я написав свою ситуацію з жорстким диском – вони відповіли мені, що відновлять всю інформацію 100% - я дуже зрадів . Передзвонивши Олегу Стаднику працівникові Центра відновлення інформації у Львові - я уточнив свою ситуацію, він люб’язно розказав про всі нюанси і сказав -“привозьте вінчестер відновимо всю вашу інформацію”. Можна було відсилати через Нову Пошту, але я вирішив поїхати до Львова - так як в мене там були справи. Віддавши Олегу жорсткий диск я поїхав по справам, а він в свою чергу сказав , що передзвоне. Після кількох хвилюючих годин я отримав дзвінок від Олега – що моя інформація 100% відновлена. Чудово. В цей же день я забрав диска. Приїхавши додому я переконався, що всі мої фото,відео та документи на диску відновлені !
Спитаєтесь скільки коштували мені це – як пояснив Олег все залежить від складності процесу відновлення ! Я заплатив незначну суму і не шкодую жодної копійки , бо ті незабутні моменти життя, які є на фото і відео у кожного з нас є важливішими ! Дуже дякую Центру відновлення інформації у Львові , а особливо Олегу за допомогу !
Тому не переживайте в цьому центрі працюють надійні люди, які відновлять вашу інформацію.
Дякую за допомогу !
Страна: Україна | Город: м.Сокаль, Львівська область

4. Борис
Впав ноутбук. полетів екран і... хард. На сервісі все замінили, але відновити всю інфу з харда не змогли. Відновили лише 15 Гб з 53 Гб. Звернувся в "Центр відновлення інформації", в якому відновили абсолютно всю інфу, навіть ту, яка була стерта... Інформація в супер якості, тобто така, яка була. Відновлені фотографії всі відкриваються, належної якості, не пошкоджені, як після програмок типу recovery, де половина від одної фотки, половина від іншої. радий неймовірно, відновили інформацію швидко (за один день) і якісно, абсолютно все що було (!). Також приніс на відновлення інформації SD-карту, яка була два рази (!) відформатована... З неї теж відновили всі фото і відео (avi-файли)...Радість моя була неймовірна...:-), одне досить СИЛЬНО ЗАСМУТИЛО... ЦІНА ! Але це вже технічне питання, будь-що добре за даром не буває...

З повагою Борис
Страна: Україна | Город: м.Львів, Львівська область

5. Ірина Бей
Моя історія знайомства із Центром відновлення інформації почалася із прикрого випадку. Прийшовши після фотозйомки додому, як завжди почала завантаження файлів на комп’ютер для подальшої обробки фото. Аж тут несподівано появилися помилки - SD карту памяті стало неможливо відкрити: «Нет доступа - файл или папка повреждены. Чтение невозможно». Вирішила ще одну карточку провірити – і аналочігно ця сама ситуація з другою картою памяті… Перевіряла на ноутбуці, проте відкрити їх не вдавалося. Після різних рекомендацій знайомих і пошуку допомоги в інтернеті дещо вдалося зробити, проте потрібних файлів все-таки відновити не вдавалося, так як відкрити файли було неможливо : "files appear to be unsupported or damaged".
Вирішила скористатися допомогою сервісних центрів. І знову ж таки - ніхто допомогти не міг. Часу було дуже мало, потрібно було віддати фотографії замовнику, а їх просто не було… Тому залишила одну карту памяті в одному сервісному центрі, а другу карточку віддала Олегові Стаднику з Центру відновлення інформації і чекала відповіді до ранку. Надії уже було мало. Та дзвінок Олега Стадника дав мені зрозуміти, що моя проблема вирішена – дані відновлено і фотографії у RAW форматі відкриваються, отже все буде добре і замовник вчасно отримає свої фото! Але треба було ще відновити дані і з другої карточки, так як у серівісному центрі їх не відновили. Та я вже точно знала, хто це зробить!
У пошуках професіоналів з відновлення даних у Львові я не знайша, крім дійсно Центру відновлення інформації - справжня назва справжніх професіоналів!
Щиро дякую Олегові Стаднику за вашу оперативну, швидку роботу та професійний підхід до справи! Приємно працювати з професіоналами smile
З повагою,
Фотограф Ірина Бей.
11.06.2013.
Страна: Україна | Город: м.Львів, Львівська область

6. Олександр
У центрі відновлення інформації "Lviv Data Recovery" дуже професійно, швидко та якісно відновили інформацію з мого ноутбука, що впав на підлогу під час роботи. Спеціалістам вдалося відновити 100% інформації з жорсткого диску, а ціна виявилася в декілька разів нижчою за ціни на відповідні послуги, на приклад, у сусідній Польщі.

30.08.2013

Олександр
Страна: Україна | Город: м.Львів, Львівська область

7. Олег Снітовський
Минулого місяця мав проблему із зовнішнім вінчестером Hitachi, 1Tб. Вінчестер, котрим я користувався років зо три, …просто упав на підлогу. І це при тому, що він був включений. Щось всередині почало шкварчати, клацати. А «комп’ютер» ледве зчитав частину папок і потім показав, що не бачить пристрою.
Розпач повний. Я – фотожурналіст, на вінчестері інформація займала понад 600 гігабайт, було там більше 250 тисяч фото, в тому числі й подієвих, куточки Тернопільщини, природа, історичні місця, одним словом – солідна фотобаза. І в один момент все це могло пропасти.
Пішов по тернопільських майстернях.Ніхто нічого не зміг зробити. Сказали звертатися до Києва. Подзвонив. Там зразу відповіли що сума за відновлення буде не менше 4000 тисяч грн. Подякував і вирішив подзвонити до Львова, у Центр відновлення інформації.
Пояснив ситуацію. Досить люб’язно зі мною поговорили, все розпитали і сказали привезти цей агрегат. Поїхав з Тернополя до Львова. Приємно, що працівник фірми – Олег Стадник у суботній й день сам прийшов на зустріч із мною, щоб я не шукав офіс.
Олег нічого зразу не обіцяв, що все зробить. Він розповів про різні можливі варіанти поломки і її усунення. Віддавши вінчестер, я поїхав назад до Тернополя.
Одним словом, через тиждень я придбав вже новий вінчестер і всю відновлену інформацію туди було переписано. За це все я заплатив значно менше чим в Київі.
Грошей цих не шкода, адже ті фото і текстові матеріали вартують більшого. Тож дякую працівникам Центру відновлення інформації і, зокрема, Олегу Стаднику за врятовані дані. Тепер буду рекомендувати, коли в когось із моїх знайомих / не дай Бог, звичайно / щось станеться подібне, щоб вони звертались до львів’ян, у згаданий центр. Там – порядні люди і класні професіонали своєї справи. Ще раз їм дякую.

Олег Снітовський,
власний кореспондент Українського
національного інформаційного
агентства в Тернопільській області
Страна: Україна | Город: м.Тернопіль

8. Тарас
Сталася проблема з моїми двома жорстикими дисками - через неправильне підключення вся електроніка там погоріла\поламалась. Але так як сам диск з даними не зіпсувався - можна було б їх відновити. А даних корисних там було багато. Відкладав я це діло в довгий ящик на 2 роки і от недавно звернувся до Центру відновлення Інформації у Львові.

Дуже надіявся що це можна зробити саме у Львові бо як правило всі говорять про Київ і називають страшні ціни, чуть не пятизначні суми.

Але в даному випадку з моїм вінчестером добре провозились але таки вдалось відновити повністю всі дані. За що я дуже вдячний :). І ціна виявилась не дуже кусючою, хоч я вже був готовий і більше заплатити. Так що досить швидко і дуже якісно робота була зроблена, як обіцялось - оплата в самому кінці.
(І в Київ відправляти не треба було).

Так що - дякую дуже!
| Город: Львів

9. Ніна
Після відеозйомки двох причасть і багато чого іншого, карта пам'яті на 32 Гб була заповнена і вийшов з ладу контролер, карта пам`яті не бачилась компютером, шок в мене від того був що словами не переказати. Звернулась по містю проживання до спеціалістів, зробити нічого не змогли, але знайшли в інтернеті "Центр відновлення інформації" в Львові.

Після перших хвилин розмови пан Олег запевнив мене, що дані будуть відновлені. Процес відновлення відбувався з дуже великими труднощами, потрібно було розібрати флешку випаяти мікросхему пам'яті, з зчитуванням даних теж були труднощі. Хоч дані не відновились на всі 100%, та я вдячна працівникам центру, що вони зробили все що змогли.
Страна: Україна | Город: м.Бережани

10. Володимир
Користувався зовнішнім USB диском Western Digital більше 3-х років. Зберігав на ньому всю службову та особисту інформацію (загалом більше 600ГБ). Після виходу з "сплячого" режиму пропав доступ до зовнішнього диску. Копії службової інформації я ніколи не робив, працював постійно на цьому диску і вважав його надійним. Раніше а таких ситуаціях не бував, тому куди звертатись не знав. Порекомендовані "спеціалісти", протримавши диск чотири дні, лише розвели руками. Після довгих пошуків натрапив в інтернеті на сторінку Lviv Data Recovery і вирішив зателефонувати. Приємно вражений професійним відношенням до проблеми. Негайно відвіз диск і менш ніж через 2 години він був продіагностований (вийшов з ладу блок магнітних головок). Ремонт і відновлення інформації виявилося недешевим "задоволенням", але в моєму випадку це були виправдані витрати, оскільки дані на диску буди дійсно цінними (7 років роботи). Дуже зрадів, коли через 3 дні зателефонував Олег і повідомив, що 100% інформації відновлена. Протестував відновлені дані - жодних нарікань немає. Спасибі людям, які дійсно знають свою справу і професійно її виконують.

P.S. Надійність компанії підтверджую той факт, що кошти беруть тільки за позитивний результат.
Страна: Україна | Город: Львів

11. Олександр
Все дуже банально-накрився вінчестер.Знайшов декілька фірм у Києві.Зателефонував-відповіли грубо.Потім знайшов "Центр відновлення інформації у Львові".Відповів на мій дзвінок Олег Стадник-віднісся до моєї проблеми з розумінням. Через 2 доби я отримав всю відновлену інформацію.Щиро дякую Олегові Стаднику за оперативну, швидку роботу та професійний підхід до справи! Приємно працювати з професіоналами.
Страна: Україна | Город: м.Житомир

12. Iван
Приiхали в вiдпустку.Вiдпочивали в рiзних мiсцях.Було знято багато цiкавих фотографiй.Фотографи були рiзного вiку i знiмали з нами i без нашоi присутностi.Пiсля iхньоi зйомки пропали усi фото. Ми задумались, чи можна вiдтворити iнформацiю, i натрапили на ваш сайт. Приiхавши у Львiв,ми звернулись в офiс Центру,де нам швидко востановили iнформацiю на картi пам"ятi
Щиро вдячнi за якiсну роботу
З повагою Iван
Страна: Росiя | Город: м.Сургут

13. Дмитро
Велике дякую людям які працюють в цій компанії допомогли повернути дані, і відновити жосткий диск!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!
Страна: Україна | Город: Новодністровськ

14. Олег
мав беди на жорсткому диску звернувся в майстерню на шептицьких дуже швидко і дешево все відремонтували не є дорого зате дуже якісно.
Страна: Україна | Город: Львів

15. Оксана
Одного дня, повністю накрився жорсткий диск і все, що я накопичувала років 5, просто щезло( в першу чергу було дуже шкода фото та відео моєї дитинки). Майже рік не могла знайти того, хто б взявся за кропітку роботу відновлення інфо. Випадково натрапила на "Центр відновлення інформації у Львові", ризикнула...і трапилось диво ( зроблене"золотими " руками персоналу із Центру). І ось я маю щасливу змогу передивлятися відновлені кадри з життя мого чада. ДЯКУЮ ВАМ!!!
ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!
| Город: Полтава

16. Олег Дмитрів
Жили були у мене в компі вінчестери. Маю не один, бо займаюсь наданням відеопослуг, тобто знімаю відео урочистих подій, свят, в основному це весілля. Після декількох років користування один HDD мені перестав подобатись, а саме те, що через деякий час після включення він ставав "невидимим". Я купив інший, а цей залишив для резервних копій. Маючи відповідальність перед замовником я завжди роблю резервні копії відзнятого матеріалу. Але одного разу, коли мені була потрібна саме така копія вінчестер "вмер".
Я почав обдзвонювати знайомих і спеціалістів по ремонту комп’ютерів, вислухав багато порад, багато просидів в інтернеті і в решті решт відправив вінчестер до спеціалістів "Hdd Help" в Київ. Вони озвучили спочатку, одну ціну, потім іншу, але я погодився бо там було весілля моїх замовників. Через декілька тижнів я поцікавився про результат на що мені відповіли " Відновлення інформації триває і треба ще почекати" Я зрадів і такій відповіді, бо як кажуть- "Краще пізно ніж ніколи" Пройшов ще місяць і я знову зателефонував до Києва. На цей раз мені відповіли приголомшливо:" Нічого не вдалося зробити"... Зараз я можу бути вдячний їм за те, що вони не наробили гірше і змусили мене, не втрачавшого надії, знайти фірму "Lviv Data Recovery".
Дуже вдячний хлопцям з Львівського центру відновлення інформації , які буквально за день вирішили мою проблему за помірну ціну. Тепер знаю сам і рекомендую всім справжніх Спеціалістів у цій галузі.
З великою вдячністтю і повагою Олег Дмитрів
Страна: Україна | Город: Долина

17. Світлана
Професійна робота. Все дані по роботі були записані на носій, який просто пошкодився від падіння. Ні одної копїї не було. А це 3 роки роботи.Для мене це була катастрофа. В центрі відновлення інформації за декілька днів всю інформацію відновили ПОВНІСТЮ!!! Безперечно тут працюють професіонали! Приемно здивував той факт, что в центрі інформацію зберігали до момента поки я її не перевірила дома та не переписала ще на один носій. Дякую! Якщо у когось виникають подібні проблеми, не опускайте руки- зверніться у Центр відновлення шнформації-Вам допоможуть!
Страна: Украина | Город: с. Минай

18. Андрій
Збирався детально розповісти свою історію, написав 2 абзаци, але...щось не те натиснув, мене викинуло зі сторінки sad
Натхнення переписувати все заново вже нема, тому обмежуся просто табелярною х-кою плюсів і мінусів (відразу обмовлюсь, що робота будь-якої ПУО (і її якість) визначається насамперед роботою її керівника, і саме за нею оцінюється)

Продовження -- нижче
Страна: Україна | Город: Львів

19. Андрій
Плюси

1. Професіоналізм. Олег Стадник узгоджував зі мною всі деталі, які мого вінчестера та роботи по відновленню даних стосувалися (спочатку провели діагностику, далі назвали ціну, я погодився (ціна немаленька, але в мене не було виходу), тоді й почали роботу
Ще один прояв професіоналізму -- зробили все що змогли. Щоправда, відновити 100 % було неможливо sad

2. Людяність. Ціна була високою.Але тут блок магнітних головок. У мене таких грошей на той момент не було. Мені пішли назустріч, погодившись зробити роботу і потримати вінчестер у себе, поки я не назбираю потрібної суми (на це в мене пішло півтора місяця, зважаючи на те, що треба було ДОДАТКОВО ще й за новий вінчестер заплатити). Платив у 2 етапи. Після першого траншу вислали мені на е-мейл (на моє прохання) письмове підтвердження факту оплати...

3. Віддаючи вінчестер, сказали, що поки що ще тримають відновлену інфу! Мені ж слід зробити собі резервну копію, і тільки після цього вони в себе її видалять

Це найосновніші. Можливо, є ще деякі, менш суттєві.
Але не можу не згадати і про 2 мінуси. Про них -- нижче
Страна: Україна | Город: Львів

20. Андрій
Отже, які недоліки?

1. Подача інформації на сайті. Дуже гарно все розписали про механізм передачі носія інформації через Нову пошту, але не вказали, що для львів'ян є й простіший та дешевший спосіб. В результаті я втратив кілька десятків гривень на пересилці і на оплаті (платив на карточку п.Олега, а там комісія...)
Щоправда, у моєму конкретному випадку вони свою помилку виправили. П.Олег сам мені перетелефонував, з'ясував що я зі Львова, і вже другий етап оплати і забирання вінчестера обійшлося без "ПДВ". Але проблема-то все одно залишається. Хотілося б, щоб її виправили, щоб не було цієї плутанини (чіткіше б написати про всі способи прийому носія)

Сюди ж (у пункт роботи сайту) занесу ще один момент. Я натиснув на смайлик збоку... (далі -- в наступному відгуку)
Страна: Україна | Город: Львів

21. Андрій
...і мене просто викинуло з сайту, хоча мала б, за правилами, відкритися нова вкладка в браузері. Через це я не зміг написати свою історію...

2. Якщо до Олега Стадника у мене в плані роботи з клієнтами жодних питань, то от до його напарника... Це жах. Якось він мені зателефонував (ну щоб з'ясувати деякі деталі). Та коли я своєх побажання йому висловив, він, схоже, елементарно забув, що "клієнт завжди правий". Назвав мої файли "сміттям", сказав, що якби знав, ЩО це за файли (а це було спортивне відео з рутрекера), то й не брався б за роботу. Навіть став повчати мене, як мені в інтернеті працювати... І все це тільки тому, що моя манера роботи в інтернеті не відповідає стереотипним уявленням, чи просто не відповідає ЙОГО манері... А коли я прийшов уже по вінчестер, він сказав щось типу "... а, це той унікум, що зі Львова по Новій пошті прислав вінчестер", і почав сміятись... аж я йому прямо сказав, що так не слід робити...
Тобто неприємний осад мені ця людина в душі залишила. Так, це не стержневий момент, хотілося б, щоб Ви, п.Олег, поговорили з ним на цю тему

Ну а так -- за роботу, звісно, дякую. і за розуміння теж
Страна: Україна | Город: Львів

22. Екатерина
А у меня была, думаю, распрастранённая проблема с логично- грустными последствиями. Если коротко то неудачно вытащила внешний жесткий диск, естественно вся инфа накрылась.
Что делать и где такое лечат??
Обратилась в центр по восстановлению информации...я почему-то была уверена что это не быстрый процесс, но меня неожиданно приятно удивили )) Я осталась довольна и работой и оплатой.
Надеюсь что такие ситуации будут крайне редкими, но если что, то сразу к вам.
Страна: Украина | Город: Львов

23. totoua
Моя історія досить проста і банальна... angry
працював за компом а дружина прибирала... і випадково зачіпила шнурок до зовнішньо диску і він впав... а там проекти, фото, документи.... і після падання хард не працював... звернувся до хлопців з "центру відновлення" ....
вони подивилися і сказали щоб я не хвилювався і все буде добре...
потім звінок від них і вердикт... якщо треба то буде тобі інфа... я звичайно зрадів... правда жінчине прибирання трохи коштувало... але життя врятоване...
велике їм дякую.... профі вони і в україні профі smile
Страна: Україна | Город: Львів

24. Андрій
Величзне дякую "центру відновлення інформації" за тещо відновили всю наголошую що всю інформацію з пошкодженого харда який то включався то виключався і не міг щось скопіювати з нього вже а сталось таке після падіння на землю з системника. дякую що відновили і за розуміння та адекватні ціни. персонал професійний, приємний пояснили розказали що і як і головне зробили. Дякую і всім рекомендую.
Страна: Україна | Город: Львів

25. Olesya
Сталася неприємність, я випадково відформатувала вінчестер. Було дуже прикро. Але на сьогодні є можливість відновити втрачені дані. Тож, дуже дякую, працівникам центру відновлення інформації, за те, що дали друге життя моїм файлам на портативному жорсткому диску.
З повагою, Олеся!
30.05.2014 р.
Страна: Україна | Город: Львів

26. Ростислав
У центрі відновлення інформації швидко і якісно відновили всю інформацію з флеш карти , сервісом задоволений , 100 % інформації було відновленно,рекомендую . Дуже дякую за допомогу .
Страна: Україна | Город: Львів

27. Юрій
У мене сталося "подвійне свято": спершу на стаціонарному компі "гавкнув" блок живлення, який я хутко замінив, а за кілька днів – вінчестер ("Seagate", 2ТБ). Долаючи цю прикрість, знайшов в інеті координати Львівського центру відновлення інформації. Зателефонував, натрапив на п. Олега Стадника (з відгуків я тепер розумію, що мені пощастило). За добу блок електроніки в харді було відновлено, і мені повернули купу всього, що я збирав, сортував, колекціонував роками, а головне – мою роботу (працюю у видавництві). При цьому отримав чимало корисних порад. З’ясувалося, що несправність вінчестера – це наслідок відмови блока живлення.
Вартість роботи – дві третини від ціни нового виробу. За західними мірками, це вельми прийнятно.

Отож, щира Вам подяка, п.Олеже!
Ваш професіоналізм і ставлення до людей – на висоті!

З повагою Юрій
Страна: Україна | Город: Львів

28. Олександр
Вийшов з ладу жорсткий диск WD Caviar, 500 Gb; резервна копія даних була неактуальна - не встигли зробити нову. Інформація на диску була вкрай важливою, тому прийняли рішення її відновлювати.
Так, дорого, але не пошкодували, нам відновили 100% даних, без втрат на протязі доби.
Дякую фірмі за швидку та якісну роботу.
Страна: Україна | Город: Львів

29. Горе-фотограф
Один з найстрашніших снів фотографа, який став реальністю)
Після випадково падіння зовнішнього вінчестера на 1 терабайт, він накрився.

Диск бум майже весь заповнений, 7 невідданих весіль, 15 віньєток, десяток приватних фотосесій і домашній архів.
я почала тикати його у всі порти, думала, можливо щось з ними, перші кілька разів він ще пробував крутитися, але згодом і це стихло. Начиталася форумів, що ні в якому разі не можна підключати зламаний вінт(це після моїх 20-ти невдалих спроб підключання на усіх найближчих гніздах компютерів) , що якщо він впав включеним, то можна його уже викидати) Майже тиждень я була дівчинка не риба-не мясо. одного разу навіть бабуся уступила місце в маршрутці, мене побачивши)
кілька майстрів хотіли допомогти, але для них це було неможливо.

знайомі допомогли знайти цей центр, я відразу зібрала чемодани і поїхала у львів) Через кілька годин передзвонили і сказали результати діагностики. сказали що зроблять все можливе, єдиною умовою Олега було хоча б кілька днів не думати про вінчестер, аби їм легше працювалось) В результаті за ці кілька днів я вперше побувала у Карпатах, вперше відпочила за це літо і заручилася. В цей період мені зателефонував Олег і повідомив про відновлення майже всієї інформації. Я була найщасливішою людиною на землі)

Безмежно вдячна Олегу і його колезі за допомогу, відновили терабайт за три дні, від Олега ще дізналася багато цікавого про вінчестери, користування ними і взагалі була приємно здивована його майстерністю і людяністю)
Страна: Україна | Город: Рівне

30. Руслана
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА! Саме це гасло згадалось після розмови із працівником Центру Олегом. коли я майже в трансі слухала його спокійне пояснення, що не все втрачено. Щиро вдячна і не лише за Ваш професіоналізм, відновлення інформації. але і за уважне ставлення до нас. безтлумачних клієнтів. Ви робите велику справу, особисто мені, подарувавши надію, дали можливість глибше усвідомити - немає нічого ціннішого за ЖИТТЯ!Крім усього, справді демократичні ціни, бо в Києві мені назвали захмарні цифри.
Зичу процвітання Вашому Центру, а колективу нових вершин у професії і УСІМ НАМ МИРУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Страна: Україна | Город: Київ

31. Юра
Дуже дякую Олегу за допомогу у відновленні стертої інформації з флешки!
Нажаль, ті файли, які треба було відновити, врятувати не вдалося (можливо через те, що дуже багато інформації записувалось після того, як стерли фото, які намагались відновити). Але інша, не настільки давня інформація була відновлена. Шкода, звичайно, що потрібні і важливі файли не відновились, але Олег зробив все, що міг.
Дякую за виконану роботу!
Рекомендую всім!

32. Тарас
Внаслідок поломки вінчестера була втрачена інформація, і плоди праці за декілька років.
Звернувшись в "Центр відновлення інформації", інформація була відновленна за 2 дні.
Прочитавши в Інтернеті інформацію про поломки такого типу зробив висновок: це була апаратна поломка і вимагала дуже високоякісного підходу і ремонту.
Оскільки, сам маю технічну освіту можу з певненістю сказати там працюють професіонали.
Що сподобалось :
1. Індивідуальний підхід.
2. Висококваліфіковані працівники.
3. Оперативність
Рекомендую всім!!!
Страна: Україна | Город: Львів

33. Борис
Моё мнение о сотрудниках фирмы по восстановлению данных по адресу:ул.Шептицких 35, г. Львов: Восстановили данные с мертвой флешки. Надежные честные приятные люди. Высококлассные специалисты. Отличное качество работы. Можно договорится о быстром, срочном выполнении заказа. После получения восстановленных данных дают визитку и предлагают в случае возникновения каких-либо вопросов обращаться к ним за помощью. Цены - реальные, разумные, ЧЕЛОВЕЧЕСКИЕ! Видно, что работники фирмы дорожат своей репутацией и желают, чтобы люди, которым они помогли, в случае возникновения новой проблемы обращались к ним. Одним словом -СУПЕР!

34. Андрій
Я відпочивав з друзями і і на весілля їздив і багато фотографував все було чудово , повернувся додому і вирішив записати всі фотки на згадку,а тут проблема,щось з карткою памяті ,а в пару хвилин зникли і вимагає форматувати,але фотографії для мене цінні,щоб передавати друзям.я шукав в неті про відновлення памяті у львові і так знайшов. Звернувся в фірму,мені обіцяли відновити картку памяті і всі фотографії,і нарешті фотки відновлені. Я дуже вдячний за професійну допомогу і тепер буду знати куди звертатися в разі чого і вам раджу smile
Страна: україна | Город: львів

35. Джон
Дуже вдячний компанії "Lviv DATA RECOVERY" за швидку і якісну роботу. Майже 1 ТБ безцінної інформації повністью відонвлено!

Особливо було приємно зайти у сервіс-центр і побачити що тут працюють професіонали які турбуються про клієнтів. РЕКОМЕНДУЮ!
Страна: Україна | Город: Тернопіль

36. Тетяна
Я дуже вдячна Центру відновлення інформації у Львові - мені відновили "мертву" флешку. А там були записані мої архіви, тексти, фото. Зробили все дуже швидко (протягом тижня) та якісно.
А ще мені сподобалося ставлення до мене працівника центру - дуже ввічливе, він справді хотів мені допомогти. Ще й дав мені тиждень часу для перевірки відновленої інформації вдома, на домашньому комп"ютері. Протягом цього тижня моя відновлена інформація зберігалася на комп"ютері в центрі. Це просто чудово!
Крім того, центр дуже зручно розташований, недалеко від залізничного вокзалу у Львові, від Привокзального ринку.
Усім рекомендую звертатися лише сюди!
Страна: Україна | Город: Львів

37. Володимир
Несподівано продуктивність ноутбука різко зменшилась, почав зависати, а згодом і зовсім перестав запускатись. BIOS перестав бачити HDD (Seagate 250 Gb). При підміні на запасний жорсткий диск ноутбук ожив, вдалось встановити програмне забезпечення. Стало зрозуміло в чому проблема.
Звернулись в "Центр відновлення інформації" з надією про відновлення інформації, чи жорсткого диска. Оскільки диск жодних признаків життя не подавав, мало вірилось в те що інформація не є безповоротно втраченою. Проте спеціалісти цього центру за дві години звязались з нами і повіломили про причину виходу з ладу та порядок ремонту. Замовлення не було терміновим, але інформація була відновлена вже на наступний день.
Щиро дякую професіоналам Центру відновлення інформації за оперативну та якісну роботу.

З повагою Володимир.
Страна: Україна | Город: Львів

38. Володимир
Поки я працював далеко від дому, то мої вінчестери вийшли з ладу. Повернувшись спробував відновити самотужки та не вийшло - звернувся за допомогою до цього сервісного центру. Роботу зробили швидка та якісно - на такому самому рівні як і на Заході, за що я та моя сім'я вдячні.
Страна: Україна | Город: смт Дубляни

39. Марія
Дуже дякую Центру відновлення інформації, завдяки якому вдалося відновити 100% інформації (зокрема безцінні фотографії за останні 10 років) зі зламаного зовнішнього хард диска. Після безкоштовної діагностики мені пояснили в чому була проблема і як її можна виправити, а також дали корисні поради на майбутнє. В дуже стислий термін вся інформація була відновлена!
Однозначно рекомендуватиму Центр відновлення інформації своїм друзям та знайомим.
Страна: Україна | Город: м. Львів

40. Елона
Описувати можна багато мою проблему, але головне те, що її вдалось вирішити)) якщо коротко - мій MacBook перестав завантажуватись - жорсткий диск, а там вся моя робота (я фотограф) і все-все безцінне за багато років... Тому дуже вдячна п. Олегу за допомогу та оперативність - відновлено всю інформацію; а також за розуміння та гарне ставлення! Рекомендую всім Lviv Data Recovery! Тут справжні профі та знавці своєї справи)
P.S. п.Олег, вибачте за запізнення з відгуком smile
| Город: Львів

41. Денис
Хлопці молодці-спасли що могли. biggrin
| Город: Львів

42. валерій
Дуже вдячний за відновлення 100 відсоткової інформації. В центрі відношення до роботи серйоне, працюють оперативно, якісно і добросовісно. Відношення до клієнтів на вищому рівні. А саме головне доступні ціни. Роботою центра я задоволений!
Страна: україна | Город: чортків

43. Роман
Випадково упустив свій архівний HDD на плитку з метрової висоти. Результат - диск перестав працювати. Знайшов в неті інформацію про Львівський центр відновлення інформації. Зателефонував і отримав детальну вичерпну інформацію про можливі поломки, ремонтні дії та орієнтовну вартість. Вже через два дні було зроблено діагностику паном Олегом. Вартість ремонту у моєму випадку склала не малу суму, але цінність фотографій за 10 років набагато більша. Всі дані було відновлено. Олегу можна довіряти!
Страна: Україна | Город: Мукачево

44. Андрій
Всім привіт, хочу написати відгук про те як компанія Lviv Data Recovery допомогла відновити мені інформацію з мого жорсткого диску.

Почну з того, що одного дня включаючи свій ноутбук він не запустився “Windows”- думаю спочатку вірус. Після другої невдалої спроби запустити Windows в "безпечному режимі" - вирішив переставити операційну систему, але Windows 7 не хотів ставитись - ВИБИВАВ САМ ПРОЦЕС (для замітки ставив я операційні системи багато разів).

Я вирішив подзвонити Олегу так як був з ним знайомий (він вже відновлював мені інформацію з ЖД)
Олег сказав - " В тебе "сипеться жорсткий диск, биті сектори … " - та інші технічні фрази !
Потім Олег сказав - " ЯКЩО ХОЧЕШ ВІДНОВИТИ ІНФОРМАЦІЮ нічого з диском більше не роби, бо змарниш його ще більше"
Після цих слів я взяв диска і приїхав у Львів за допомогою до Lviv Data Recovery. На устаткуванні у Львові я сам побачив, що мій диск показував лише 5 % здоровля замість 100%.
На закінчення розкажу - завдяки професійній роботі Олега моя інформація була відновлена.
Дякую Lviv Data Recovery, особливо Олегу за допомогу.

З повагою Андрій.
Страна: Україна | Город: м. Сокаль, Львівська обл.

45. Александр
Быстро, качественно и за адекватную цену. Этими тремя словами можно с лёгкостью охарактеризовать услуги компании "Lviv Data Recovery". Мне восстановили данные, которые я считал безвозвратно утерянными. Как оказалось безысходных ситуаций не бывает. Если вам надо восстановить данные - смело обращайтесь в "Lviv Data Recovery" и не ошибётесь
Страна: Украина | Город: Львов

46. Наталя
Дуже вдячна пану Олегу за якісну роботу щодо відновлення фотознимків! Дуже оперативно і якісно! Раджу звертатись
Страна: Украіна | Город: Львів

47. Николай Nagluck
Швидко та зручно зняли биті паролі з 2 HDD.
Всім рекомендую
Страна: Україна | Город: Львів

48. Іван Сало
Олег Стадник працює дуже класно.

У мене полетіли головки на 2ТБ вінчестері і своїми силами без спеціалізованого обладнання відновити дані не вдавалося. Я взагалі думав, що в такому випадку вже нічого не вдасться зробити, адже вінчестер взагалі не подавав ознак життя - не бачився в системі та в біосі.

Відновлення зайняло трохи часу (підбір деталей для заміни та відновлення на спеціальному обладнанні моїх даних), але абсолютно все вдалося відновити. Олег тримає в курсі про процес відновлення та може дати певні рекомендації, як уникнути подібних ситуацій в майбутньому.

Взагалі у них є багато хорошого і дорогого обладнання сертифікованого для відновлення даних. Приємно віддавати дані тим хто знає і може їх відновити ;).

Дякую,
Іван Сало.
Страна: Україна | Город: Львів

49. Оксана Маційовська
Дякую Олегу за швидке і якісне відновлення .
Страна: Україна | Город: Миколаїв

50. Тарас
З поломкою вінта..точніше з недоступністю даних на ньому я стикався 2 рази..як то кажуть наступав на ті самі граблі. Спочатку у мене полетів SP на 2 ТБ а пізніше WD mybook 2 ТБ. Попередній досвід мене не навчив і я не думав що так може поспіль 2 рази статися те ж саме.. Тому зараз хочу дати всім дружню пораду, поки не продублювали дані не варто їх стирати на початковому носії. В моєму випадку це картки пам*яті фотоапарата. Я фотограф і кожна зйомка дуже важлива, і це питання репутації.

Отже обидава рази інформацію успішно відновили ПОВНІСТЮ! За що я неймовірно вдячний Дата Рекавері! Але ще й суть у дуже людяному ставленні і розумінні. Одного разу я передавав вінчестер через пошту і було все добре, а забирав рано в неділю, люди спеціально вийшли на роботу щоб у мене була можливість забрати вінчестер (так як я був проїздом). Одного разу мені винесли вінчестер до потяга пізно ввечері, я саме повертався з Франківська у Київ. Це мене неймовірно розчулило..я не мав лишнього дня або ночі щоб лишатись у Львові, тому ще раз кажу про суперове ставлення і індивідуальний підхід.
Ще раз дякую що ви є!
Страна: Україна | Город: Київ

51. Мар'яна
Дякую цій компанії та безпосередньо пану Олегу!
Поломка була складною : внаслідок перепаду напруги поламались магнітні головки вінчестера.
Інформація вінчестера віднолена, і моя професія та репутація врятована. Багато праці та проектів було на вінчестері, слава Богу що вони відновлені.
Дякую! Рекомендую всім !
Страна: Україна | Город: Львів

52. Юлія Дроздовська
Дякуємо Вам за відновлену інформацію...)))))))))))))
Страна: Україна | Город: Львів

53. Віктор
Дуже вдячний за відновлення важливої інформації.Умене згорів вінчестер,де знаходився весь архів сімейних фото і відео за 5років і цінна інформація по роботі.У моєму місті четверо майстрів намагались допогти,але нічого не вийшло.Знайомий дав контактні дані фірми у Львові і сказав що лише там є потрібна апаратура для відновлення інформації з будь-яких пошкоджених носіїв.Велика подяка Олегу за оперативність і професіоналізм (безкоштовна діагностика,якісне відновлення 100% інформації за помірну ціну і консультація як і де потрібно зберігати важливі дані)Дуже приємно було з вами працювати!
Страна: Україна | Город: Луцьк

54. Сергій
Я працюю лікарем-кардіологом. Готуюся до захисту дисертації. Усю інформацію по науковій роботі зберігаю на флешці. Тут карта пам'яті на 4 Гб була заповнена і не бачилась компютером. Я хвилювався, оскільки втрата важливої інформації могла різко сповільнити підготовку до написання дисертації. Звернувся в "Центр відновлення інформації" у Львові (порадив колега-медик).

Після короткої розмови пан Олег сказав мені, що спробує відтворити інформацію. Процес відновлення відбувався з певними труднощами, але вклалися у відносно короткі терміни (2 доби). Дані відновились майже на 100%, а непотрібна інформація була видалена. Дуже вдячний особисто пану Олегу за високий професійний рівень, якісну роботу, надійність та щирість.
Страна: Україна | Город: Львів

55. Юлія
Велике спасибі Вам за відновлену інформацію із "мертвого"вінчестера! Дуже якісно, швидко відновили втрачені для нас найдорожчі фото та відео наших діток. Усім рекомендуємо)))
Страна: Україна | Город: Львів

56. Вікторія
Я знімала відео та коли хотіла переглянути його на іншому пристрої то картка пам'яті пошкодилась і все що було на ній зникло ... Думала що вся інформація втрачена та на щастя знайшла Вас ) Дякую вам за надзвичайно швидке відновлення інформації на карті пам'яті )))До речі , тут дуже приємні працівники biggrin , доступно розповіли про усі технічні проблеми ))) А ціна може бути різною все залежить від проблем ,роз'яснюють усе в деталях .
Страна: Україна | Город: Львів

57. Вікторія
Записувала соціальне відео і запхнувши картку пам'яті у планшет , пошкодила файли , не можливо було знайти ні один файл на карті , я впала в шок ! Почала шукати в інтернеті рішення і на щастя наткнулась на "Lviv Data Recovery" . Дякую вам Олег Стадник , дуже швидко та якісно відновили інформацію при цьому доступно пояснили у чому поломка ))) Рекомендую усім звертайтесь , працівники професіонали своєї справи , ідуть на поступки , та знаходять рішення для любої проблеми ))))
Страна: Україна | Город: Львів

58. Борислава
Під час користуванням нетбуком сталася неприємна ситуація - від удару був пошкоджений жорсткий диск. Коли віднесла у звичайний сервіс-центр мені одразу сказали, що усі інформація, яка була на ньому не підлягає відновленню! Однак, я вирішила продзвонити по друзях та знайомих і дізнатися, чи можливо хоча б щось врятувати. Мені порадили звернутися у Центр відновлення інформації. Вже за тиждень Олег віддав мені нетбук зі встановленим Віндовсом, на якому були абсолютно усі мої файли!
Я надзвичайно вдячна Центру за швидку та якісну роботу і буду рекомендувати його усім, кому потрібна допомога у даній сфері!

З повагою, Борислава
Страна: Україна | Город: Львів

59. Олексій
Вінчестер перестав відображатись в системі, а після перезавантаження при підключенні завішував компютер намертво. Вийшли з ладу магнітні головки. Задачу ускладнювало те що на вінчестері була *nix файлова система ReiserFS і проблема сталась під час роботи і фс могла бути бита.

Відновили абсолютно всю інформацію.
Дуже вдячний фірмі та особливо майстрам які займались відновленням.
Страна: Україна | Город: Львів

0  
60. Дарка
Дякую "Центру відновлення інформації" за допомогу, за те, що відновили важливі для мене файли, які, здавалося, вже втрачені навіки.
| Город: Львів

0  
61. Равиль
Большое спасибо за оперативную и качественную работу! Особенно удивили скидки на стоимость работ. Еще раз спасибо!
Страна: Украина, Крым | Город: Севастополь

0  
62. Андрій
Швидко, якісно відновили інформацію 2ТБ WD. Справжні профі і просто хороші люди. Велике дякую вам і успіхів!
Рекомендую всім!
25 05 2015.
Страна: Україна | Город: Тернопіль

0  
63. Сергій
Дякую працівникам Центру відновлення інформації (м. Львові) за професіний і конструктивний підхід до вирішення питання.
Проблема: жорсткий диск почав сипатися. Після декількох спроб відновити інформацію, результату не дало. Дякуючи знайомим, звернувся в "Центр відновлення інформації", де мені і відновили втрачені файли.
Дякую за професійний підхід до роботи та зекономлений час та кошти.
Страна: Україна | Город: Львів

0  
64. Анастасія
Рекомендую!!!!! Western Digital жорстокий диск.
Олег професійний, знає свою справу і має приємне ставлення до клієнтів. Дали попередний кошторис і ДОТРИМУВАЛИСЬЯ до нього. Трохи довше взяло ніж ми оцікували але це Я Ї'М СКАЗАЛА що мені не спішить... ВСІМ ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ якщо недай Боже потрібно.

EXCELLENT! Western Digital External HD Oleh was professional, knowledgeable, and exhibited excellent customer service. They gave a quote & stuck by it. It took longer than anticipated but then I told them I wasn't in a rush. Would Highly RECOMMEND!!!
Страна: Україна | Город: Львів

0  
65. Віктор
Після непрофесійного встановлення нової операційної системи незбереглися усі фотографії накопичені роками,як наслідок одна інформація наклалась на іншу.шансів на відновлення було мало однак вдалося відновити більшість з усіх,а може і 100%(ще не встиг проаналізувати)завдяки компанії Lviv Data Recovery.

Бажаю всім правильних і вдалих вирішень усіх питань.
Страна: Україна | Город: Львів

66. Оксана
Все банально... впав зовнішній вінтчестер... халепа sad Начиталася в неті, що не варто давати ремонтувати в будь-яку кантору, то вирішила пошукати центр, де цим займаються професійно. Знайшла у Львові, по відгуках зрозуміла, що люди знають свою справу, довірилася. Відправила Новою поштою. Олег Стадник зорієнтував, що, як і скільки коштує... Трохи дорого було (хоча не порівнювала з іншими подібними центрами), але мабуть воно того варте, бо на вінтчестері все життя в фото та відео моіх дітей. Відновили все, дуже задоволена! Щиро дякую центру за проведену роботу, відповідальніть та розуміння!
Страна: Украіна | Город: Житомир

67. Наталія
Служив наш ноутбук 3 роки без ніяких поломок, але завжди можуть трапитись непередбачувані ситуації, от в нас така і сталась. Одного разу ноут впав на підлогу і жорсткий диск на 1 терабайт в виявився не готовим до цього surprised . Ми привезли його на діагностику в Центр відновлення інформації, але ремонту він не підлягав. Інформації за 3 роки назбиралось багатенько, і ми звичайно ніде більше її не зберегли(( Нам запропонували відновити. Процес був не простий адже під час падіння жорсткий диск фактично розсипався, але нам допомогли. Ціна звичайно не мала, але й робота була зроблена велика (виходячи з поломки) та й весь сімейний архів був збережений лише тут. До нас поставились з розумінням і допомогли швидко і якісно. Окрема подяка Стадник Олегу за зроблену роботу. Ми задоволені, що звернулиь саме сюди і звичайно при нагоді будемо рекомендувати знайомим !
Страна: Україна | Город: Червоноград

68. Олег
Нещодавно в мене настала "чорна субота". Знімав весілля на відеокамеру. І раптом, уявіть, флешка на 32 Гб на яку я почав знімати з самого ранку і аж до застілля перестала працювати (карта памяти повреждена) :o. Що ми тільки не робили - контролер, мікросхеми памяті перепаювали з такої самої - нічого не дало. Це був повний КАПЕЦЬ. Але, знайщов цю фірму, і вирішив до них звернутися (бо нічого втрачати вже було). І "вуаля" хлопці відновили ВСЕ. УРА. Я ВРЯТОВАНИЙ. Дай Вам Бог здоров'я. І всього найкращого.
Страна: України | Город: Романів (Житомирська область)

69. Тетяна
Краса врятує світ... ))) Мій світ врятували професіонали! Фото і відео сім"Ї за сто років. це була важка втрата. але хлопці спрацювали швидко і якісно. реанімація відбулась успішно)) Всім бажаю не лінитись і копіювати інформацію на де-кілька носіЇв. А Lviv Data Recovery- respect!!!
Страна: УкраЇна | Город: Львів

70. Альона
Новенький (з рочок) вестерн діджітал накрився мідним тазом разом з фотографіями дитини з народдення, купою робочої інформації та приватної... Діагностика в Чернівцях та Києві показала, що дані відновити можна тисяч так за 5, на що я не була готовою.
У Львові взялися допомогти.
За тиждень почула, що мої дані вже є! І практично в півтора рази дешевше. І хлопці надзвичайні. І вдячна я їм дуже-дуже smile Дякую ще раз та бажаю гарних клієнтів та успіху в роботі!
А людям бажаю відновлення важливих даних, тут це дійсно реально та доступно!
Страна: Україна | Город: Львів, Чернівці

71. Вадим Щербаков
Внаслідок неочікуваного падіння напруги вийшов з ладу мій жорсткий диск Seagate Barracuda 1 TB. Використовувати ДБЖ/UPS було для слабаків cool В результаті втратили весь сімейний фотоархів за 15 років подружнього життя разом із всіма робочими і творчими здобуткам (бо робити резервні копії теж для слабких духом cranky ). І якщо чорні скрині з багатьох веселих гулянок було просто шкода, то фотохроніка сина від самого народження була для нас безцінною.
Отже, звернулися до Центру відновлення інформації по допомогу. Вартість послуг відновлення даних нас не відлякала. Поверхня магнітних дисків виявилася не пошкодженою. Але, на жаль, вийшла з ладу керувальна електроніка. Потрібен був диск-донор для заміни. Бажано такий самий. Бажано з тої самої партії wacko І чекати на нього треба було довго... Ми чекали рік. Рік, Карле! Але воно того вартувало. Дані відновлено повністю. Тепер ми знов можемо згадувати старі добрі часи і переглядати, як дорослішала наша дитина. Тепер у нас є потужний UPS Power Walker і ми робимо резервні копії. ok respect

P.S.: Не економте на блоках безперебійного живлення! Не забувайте робити резервні копії даних, що насправді є важливими для вас!

Ще раз щиро дякую Центру відновлення інформації!

З повагою, Вадим
2015-11-06
Страна: Україна | Город: Львів

72. Олег
У центрі відновлення інформаціїї відновили всю інформацію. Швидко, якісно,за доступими не захмарними цінами. Працюють дійсно професіонали, які добре знають свою справу і мають досвід роботи.
У мене "полетів" жорсткий диск. Пропала інформація, яка накопичувалась роками-ВСЕ- робочі документи(дуже важливі-мої і дружини), фото, відео, коротше все. Пробував щось відновлювати через інтернет програми- інформація відновлювалась або частково, або у невідформатованому вигляді.
Олег Стадник зробив дігностику, перетелефонував, пояснив ситуацію, що-куди і як, скільки коштуватиме,скільки часу займе відновлення, причини поломки.
Дуже вдячний. Всім рекомендую звертатись.
Страна: Україна | Город: ЛЬВІВ

73. Tartaren
80 ГБ інфи, в якій 10 років життя. Після тупої поведінки ламера (мене), а саме ремапу через Вікторію, пацани за 2 тижні відкатали все до нуля. По баблу - краще з ними ходити на каву, хоча... - що таке 850 грн за реальних 10 років накопиченої наукової інфи?!! Тепер три харда на компі - форевер, але якщо хтось підзалетів по недогляду - РЕКОМЕНДУЮ!!!
| Город: Lviv

74. Tartaren
Оскільки меседжі проходять премодерацію - дозволю собі: варто оновити сайт. І по дизайну, і по юзабіліті, і по SEO. Можна за 400 доларів зробити, але враховуючи що мене реально витягнули з хардом (хоч і за оплату) - можу накинути 50 доларів знижки. 2 тижні, результат: дизайн, юзабіліті, SEO, версія під смартфон, корпоративна пошта, аналітика, форма замовлень, навіть 2 мови - українська і їхня... taras.yurchyshyn@myschool.ua
| Город: Lviv

75. Христина
В когось файли пропадають, щось ламається, виходить з ладу... Я ж просто видалила випадково важливі файли. Єдина фірма, яку я знайшла у Львові з відновлення інформації - цей центр. Видалила я файли на мак буку. Нажаль після двох місяців ретельних перевірок і сканувань всіма можливими способами, все-таки не вдалося їх відновити. Напевно є якийсь нюанс з відновлення файлів, які людина сама видалила smile Поза тим я попросила відновити мені фото з SD картки, яка також останнім часом заглючила. З цим проблем не було, все класно, все є. В цілому я дуже вдячна за роботу, дуже старалися все знайти, процес тривав близько двох місяців, ну але техніка є техніка, на це не повпливаєш, тому ніяких претензій у мене не має. В будь-якому разі, якщо подібна прикрість трапиться знову, обов*язково звернуся саме туди. Але краще щоб все було в порядку. Дякую!!! п.с. всім рекомендую з подібними проблемами звертатися саме туди, у Львові цього точно ніхто краще не зробить, принаймні відношення такого точно не знайдете більше ніде smile

76. Андрій
Накрився(на жаль) зовнішній хард WD(на щастя). Усе б нічого, якби не архів фоток і відео, який після придбання цього харда не копіювався на інші носії... А це 3 роки спогадів. Дякую LDR за швидке та якісне відновлення інформації. Люди, юзайте Google Photo, старі-добрі DVD-R і буде вам щастя )))
Страна: Україна | Город: Львів

77. Любомира
Ситуація склалась досить неприємна - вийшла з ладу флеш-карта робочого фотоапарата на якій було 32гб цінної інформації накопиченої за кілька років. так, наша помилка в тому, що бекапу інформації не було і я була у відчаї, але син порадив звернутись до Центру відновлення інформації у Львові.
Надзвичайно вдячна п. Олегу за розраду і миттєво наданий якісний сервіс. Дані було відновлено у моїй присутності, оскільки накопичувач потрібен був терміново.
Нікому не бажаю втрапити у таку ситуацію, але всеж якщо це таки сталось щиро рекомендую звернутись саме до Олега Стадника. Його професіоналізм і людяність роблять його незамінним фахівцем своєї справи.
Ще раз дякую за врятовану інформацію.

З повагою, Любомира
Страна: Україна | Город: Львів

78. Олена
Мій ноутбук упав зі столу і перестав завантажуватись. Поламався вінчестер. Прийшлось купити новий. Моєму горю не було меж. Разом з вінчестером пропали всі фотографії, які я там обробляла і зберігала.
Два роки тому закінчила курси фотографів, робити класні фотографії це моє хобі.
Дуже вдячна "Центру відновлення інформації" який повернув мені радість знову бачити свої фотки. Разом зі мною тішиться і моя маленька племінниця (3 роки). Адже повернулась історія її життя від самого народження.
Так тримати. Якщо в когось станеться щось подібне - буду Вас рекомендувати.
Страна: Україна | Город: м. Броди, Львівської області

79. Яна Нестерук
Доброго дня!
Склалася неприємна ситуація, коли одного не зовсім прекрасного дня мій комп'ютер перестав сприймати зовнішній USB-накопичувач, який постійно був підключений до нього впродовж 2-ох років і накопичував 500 Гб важливої інформації (фото, відео і т.д. ).
Комп'ютер постійно вибивав помилку, що потрібно відформатувати диск і по інакшому він не відкриється. Тестували ми з знайомими "хакерами" різними програмами , пробували і форматувати, хоча ніколи не доходило до кінця, була помилка, були спроби "витягнути" дані з накопичувача різними програмами. Після невдалих спроб мене спіткало глибоке розчарування і думала, що назавжди попрощаюсь зі своїми спогадами , які були на цьому диску.
Проте мені порекомендували звернутися в цей центр і спробувати відновити інфу. Загорівся вогник надії. І не дарма.
Інформацію відновили за 2 тижні за адекватну ціну.Хоча спочатку виникало питання "чому так дорого?", але потім я зрозуміла скільки воно потребує зусиль, часу і відповідного обладнання, так що ціна цілком виправдана.

Шкода, що накопичувач вже не підлягав відновленню і прийшлось купувати новий, відповідно - додаткові витрати.
Зате вся інформація повністю відновилась у відповідній якості.

Олег порадив, як запобігти в майбутньому виникнення таких проблем, як краще зберігати інформацію і не шкодити накопичувачу.
ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА!!Побільше б таких людей!!!
Звертайтесь - не пошкодуєте!! wink biggrin biggrin
Страна: Україна | Город: Львів

80. Юрій
Звернувся до центру після того, як мій компютер перестав бачити жорсткий диск. За 1 день провели діагностику і поставили діагноз.
Відновити інформацію пообіцяли протягом тижня, а зробили всього за 2 дні. Був приємно здивований.
Дякую "Центру відновлення інформації" в особі п.Олега за якісне і оперативне відновлення інформації.
Якщо думаєте до кого звернутись, то рекомендую, не пошкодуєте.
| Город: ЛЬвів

81. Іван
Дуже вдячний фахівцям своєї справи!
Відновили диск на 1 ТБ, формфактору 2,5. Хоч і ціна відповідна, і зчитувалася інфа довго, але воно того варте, оскільки відновили все. Тому хто необережно, як я, ставиться до до "заліза" будьте в готовності викласти трошки "бабулєсіків". Але краще дублювати дані і не робити дурниць.
Ще раз мега дякую, хлопці дійсно кращі на західній Україні!
Страна: Україна | Город: Мостиська, Львівської обл.

82. Володимир
Один з фронтових фотографів ХХ століття казав: "Фотографуйте бійців! Можливо, це останні фото, які побачать їх рідні". Я-військовий кореспондент Збройних Сил України. На моєму зовнішньому жорсткому диску було декілька сотень гігабайт фотоматеріалів із зони АТО. зокрема, світлини хлопців, які загинули. Але, техніка дала збій... У інтернеті знайшов цей сайт. Звернувся до фахівця у ЛЬвові пана Олега. Він швидко і якісно встановив проблему (злетіла файлова система). І в рекордно короткий термін допоміг відновити втрачені файли. Ця людина- справжній професіонал! Щира подяка за оперативну і якісну роботу!!!
З повагою Володимир!
Страна: Україна | Город: Львів

83. Василь Крулько
Від імені KRULKOSTUDIO дякуюємо, що спасли нашу перутацію. Lviv Data Recovery зробили неможливе, відновили дуже важливі дані, з повнісню убитої SD флешки.
Попередній діагноз флешки був "Трупік". Вже повністю розчарований відправив флешку в Lviv Data Recovery. Вони зробили неможливе, а головне те, що всіфайли успішно відновлені.
Інсектор Фреймут
Страна: Україна | Город: м. Тячів

84. оксана Павлічко
У нас сталась така ситуація, що в наших операторів поламався компютер, і полетіла вся інформація, а на ній були наше відео і фото з весілля, і я вже думала шо нічого не відновиться, але дякуючи центру відновлення і Олегу Стаднику який відновив все таки наше весілля і завжди мене підтримував коли я дзвонила щоб я не втрачала надіі і все буде добре. І так і сталось, і я дуже йому за це говорю велике при велике дякую Олегу за якісну роботу.))))
Страна: Украіна | Город: трускавець

85. Микола
Як сказав би Азіров - КРАСІВЧІКІ.
Відремонтували мій старенький вінчестер, який я технічно вграв...ледь серце не стало. Фотографії за роки подружнього життя - все кануло до країни Malboro.
Порада - друкуйте фотографії та робіть back up.
Дуже ввічливий, дбайливий та професійний персонал.
Дуже дякую Lviv Data Recovery.Ви найкращі.
Удачі.
Страна: Україна | Город: Івано-Франківськ

86. Михайло
Під час практики через пошкодження карти памяті у фотоапараті, були втрачені дуже цінні фотоматеріали, які мені потрібні були для захисту практики в університеті.
На щастя пан Олег їх дуже швидко та якісно відновив, за що я дуже вдячний йому та команії Lviv Data Recovery і бажаю їм успіху та процвітання !!!
Страна: Україна | Город: Львів

87. Юрій
Класно, оперативно і головне стовідсотково відновили інформацію на HD диску!!! Супер biggrin
Страна: Україна | Город: львів

88. Марта
Велике дякую за врятовану надзвичайно важливу інформацію! Просто щиро дякую! Ви врятували роки нашої важкої роботи!
Страна: Україна | Город: Львів

89. Марта
Дякую дуже за врятовану надзвичайно важливу інформацію! Ви врятували роки нашої важкої роботи! Швидко, якісно, не дорого, а головне - відновили повністю усю інформацію!
Страна: Україна | Город: Львів

90. Ольга
У мене сталася біда. Я фотограф, фотографувала весілля і записала частину фотографій на комп'ютер сестри. А вона їх взяла, та й видалила і очистила корзину. Помітила я то аж через тиждень і в мене почала паніка. Самі розумієте,весілля раз в житті, і фотографія - єдина спогадка про цей день. Що ж робити? Куди звертатися? Почала шукати різних майстрів, що розбираються в комп'ютерах, і двоє мені відмовили, сказали, що це дуже складна робота. Знайшла в інтернеті центр відновлення інформації. Звернулася туди. За один день мені відновили всі фотографії. Я надзвичайно рада і задоволена, що в у центрі відновлення інформації "Lviv Data Recovery"мені допомогли)
Я дуже вдячна за професіоналізм і за якісну роботу!
Страна: Україна | Город: Львів

91. Мирослава
Хочу щиро подякувати п.Олегу Стаднику за професійність,людяний підхід(сказати що в мене був шок,коли я не змогла відкрити на комп`ютері 500Гб важливої інформації-це не сказати нічого),та оперативну роботу.Олег відновив 100% інформації,записав на новий носій,і дав багато ціних порад.А головне людина- слова,подзвонив і попередив ,що діагностику носія зробить на наступний день,бо не встигає. Тож абсолютно сміливо і безпечно довіряйте свої носії і інформацію саме п.Олегу-в нього золоті руки,зробить все можливе,аби клієнт отримав втрачене. Особливо фотографи і відеографи...тут все зроблять ЯКІСНО!!!Бере гордість,що у Львові є такі професіонали,як п.Олег!
Страна: Україна | Город: Львів

92. Михайло
Впав зовнішній жорсткий диск ємністю 2 терабайти. ПК перестав його бачити. На диску була дуже важлива інформація більше 250 ГБ. Знайшов телефон і адресу Центра відновлення інформації. За пару днів інформацію відновили. Дуже вдячний Олегу за якісну і швидку роботу.
З повагою Михайло.
Львів.
Страна: Україна | Город: Львів

93. Михайло
У мене впав зовнішній жорсткий диск ємністю 2 ТБ. ПК перестав його бачити. Звертався до майстерень з ремонту ПК. Там мені не допомогли. Знайшов телефон і адресу центра відновлення інформації у Львові. Пан Олег швидко і якісно відновив мені більше 200 ГБ важливої інформації. Щиро вдячний йому за це.
Михайло.
Львів.
Страна: Україна | Город: Львів

94. Богдан Люпа
Що ж друзі. Можете привітати мене. Я НАРЕШТІ знову за СВОЇМ компютером. 60 днів проблем, очікувань, надій... А все через твердий диск (HD, вінчестер, як кому до вподоби). Коли я після короткого перебування за межами рідного Львова повернувся додому - він вкляк... Біос його не бачив. А там - роки праці, маса фото, бібліотека, напрацювання наступних книг... І саме перед поїздкою я собі запланував після повернення - всі важливі речі скопіювати для збереження... Минулого року після лікарні в мене при поверненні додому, як виявилося, злетів "Віндовс". Тепер - "здох" хард. Вже сам до себе жартував - "Хоч бери комп на плече і, коли десь на довший час відлучаєшся, то - кидай в торбу, торбу - на плече і всюди носи апарат із собою. А це - стаціонарна махіна, не лап-топ))).
Коли спочатку відніс до одного "майстра", то він мені, вибачайте, дупу крутив 40 днів! (Як за померлим :-) ). Минулого тижня терпець мій увірвався - забрав від нього своє "залізо", після того, як мені було продемонстровано 9 тис. файлів, котрі взагалі не хотіли відкриватися (до того ж це була каша під незрозумілими назвами).
Після того, як я звернувся у минулий четвер до "Центру відновлення інформації, вже у цей понеділок мені сказав їхній фахівець пан Олег Стадник, що "вся інформація - Є! І піддасться повному відновленню". Отже, врешті, перебуваючи весь цей час в жахливому, депресивному стані, я тепер спокійний, як слон))) Все вже записано на хард-диску, диск - в компі, комп - вдома, а я - за компом! )))
Висловлюю величезну подяку пану Олегу за допомогу! 2 том "Хронік львівського футболу" (1965-2017 рр) після презентації наступного року - обов'язково поповнить Вашу бібліотеку!

Поміж тим, хочу висловити ВЕЛИКУ ПОДЯКУ всім, хто переживав за мене і допомагав у відновленні інформації:
biggrin
| Город: Львів

95. Анастасія
Дуже дякуємо команді "Recovery centre" за допомогу у відновленні файлів. Абсолютно 100% була відновлена база даних, все дуже доступно, професійно а головне швидко!!!!
Анастасія, Тернопіль
Страна: Україна | Город: Тернопіль

96. Андрій
Дякую "Центру відновлення інформації", а саме Олегу, за допомогу. Швидко і якісно відновили 100% інформації після форматування жорсткого диска.
Рекомендую!
Страна: Україна | Город: Львів

97. Оксана
Чисто по-людськи хочу висловити щиру подяку та захоплення професійністю та небайдужістю Вам - Олег. Нещодавно у мене трапилась дуже неприємна ситуація - із ладу вийшов жорсткий диск, на якому було все, що тільки могло бути за 12років: робоча документація(величезна кількість), фото-відео діточок та родини за всі роки, документація та її переклади стосовно лікування Вікторії. Реально мене охопив жах, що 12 років нашого життя, робочих напрацювань наче і не було у моєму житті.
П.Олег - дуже привітна та щира людина.Він вислухав уважно моє звернення до нього, пообіцяв зробити все можливе,а дізнавшись про ситуацію з Вікторією (на даний момент моя дитина хвора і лікується за кордоном, а гроші на лікування збираємо всім світом), все зробив позачергово, дуже швидко та ще й за свою роботу взяв копійки.Таким чином надав Вікторії допомогу у розмірі кілька тисяч гривень.
Тепер так приємно гортати старі фото і радіти успіхам діточок, мати під руками усе, що здавалось би назавжди втрачене. А найголовніше усі документи і переклади, обстеження стосовно лікування Вікторії знову в наявності.ДЯКУЮ!!!
Страна: Україна | Город: Дрогобич

98. Ірина
Дуже вдячна Олегу Стаднику за вмілі руки!!За оперативність!!!За людяність!!!Ось така трагічна історія сталася я б сказала і думаю це ще дуже легко сказано "трагічна ": Коли випадково було відформатовано жорсткий диск на 1Тб памяті з купою ДУЖЕ важивою інформацією!!!Це ні їсти ні спати ........чесно кажучи стан шоку ...стрес ....((Одразу ж знайшли центр відновлення інформації у Львові зізвонились нам одразі сказали приїжайти поглянем -зробим діагностику!!!Зустріли нас оперативно!!!під час діагностики були на звязку!!Олег нам відзвонювався і повідомляв про стан!!!Олег- це з великої букви людина!!!Відновив нам 100% даних...чесно кажучи ми на 40-50% розраховували в кращому випадку а в гіршому думали взагалі не відновиться...нам всюди казали що шанси малі!!!!
Щира подяка Олегу за відновлені дані!!!!за Людяність!!!За те що врятували нашу репутацію!!!!
Страна: Україна | Город: Івано-Франківськ

99. Ігор
Сервіс найбільш потрібний сьогодні та в майбутньому, коли носії інформації вичерпають свій технічний ресурс а на них, як на старих жигулях, продовжуватимуть юзати.
Переконався на власному досвіді, коли на протязі півроку відмовив вінчестер WD 2Тб, а потім WD 1Тб з архівами. Давати невідомим "майстрам" залізо не наважився - спалять і скажуть, що так було. Тому вдячний майстрам Центру (в.т.ч.Олегу) за відновлення інформації та якісний і швидкий сервіс.
17.11.2016.
| Город: Львів

100. Петро
"Маємо - не цінуємо, втрачаємо - плачемо." Ось і я донедавна був переконаний, що це здоров'я. А виявляється, в житті є ще одна дуже важлива річ - жорсткий диск, а вірніше, уся збережена на ньому інформація: а це дорогі серцю фотографії дітей, відеозйомки важливих сімейних подій, електронні копії документів та інша цінна інформація, що накопичувалася протягом усього життя. Вчасно зробити копії на зовнішніх носіях я не поспішав (завжди відкладалося на "завтра" wink , тому був абсолютно не готовий, коли одного дня комп'ютер просто не завантажився і на чорному екрані я побачив свій вирок. Сталося найгірше: вся інформація була втрачена. Я звертався в місцеві сервісні центри, але всі тільки розводили руками і співчували. Жорсткий диск був сильно пошкоджений у місці, де зберігалося все найцінніше. Але світ не без добрих людей і кваліфікованих фахівців. В інтернеті знайшов сайт Центру відновлення інформації у Львові, прочитав відгуки і зрозумів, що цим людям можна довірити найважливіше. Я не мав сумніву, що тут мені допоможуть. І не помилився. Хоча весь процес відновлення інформації був нелегким (знаю зі слів самого пана Олега) і досить тривалим, але результат був того вартий: за помірну ціну я отримав усю втрачену (як мені тоді здавалося) інформацію на радість всій сім'ї. За що красно дякую колективу цетнру і пану Олегу особисто. А щоб більше не опинитися в такому становищі, все цінне я одразу зберіг на зовнішній вінчестер . Біда навчить... ))
Страна: Україна | Город: Бурштин

1-100 101-161