Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта
Ім`я *:
Країна:
Місто:
Все смайлы
Код *:

Сторінки: 1 2 »
Показано 1-100 з 178 повідомлень
178. Д А Р І Я
Здавалось безнадійно втрачена інформація на флешці але з паном Олегом це все можливо. Високопрофесійний підхід! Просто СУПЕРОВО. Чудова робота майстра! Швидко, якісно, відповідально! Дякую! Обов‘язково буду звертатись ще! Та рекомендую іншим.
У п’ятибальній оцінюю – 5++
Страна: Україна | Город: Львів

177. Тарас
Мав багато важливої інформації на харді (близько 50 гіг). Олег усю її витягнув - тим більш за короткий термін. Цілком задоволений сервісом. Дякую і успіхів у роботі!
Страна: Україна | Город: Львів

176. Руслан
Задоволений якісною роботою справжніх фахівців. Молодці!!!
| Город: Львів

0  
175. Андрій
Слова і дії співпадають, молодці!!!!
Страна: Україна | Город: Львів

174. Андрій
Фірма відновила пошкодений вінчестер, дякую Олегу!!!!
Обіцянки і виконання робіт співпадають!!!
Страна: Україна | Город: Львів

173. Лариса
Рекомендую всім! Пан Олег - справжній чарівник. Професіонал своєї справи. Щиро вдячна за повернені фотографії (десять років життя моїх рідних і близьких-ніхто не міг відновити). Пан Олег зробив все якісно, швидко і за прийнятну вартість.
Страна: Україна | Город: Львів

172. Анастасія
Дуже вдячна Lviv Data Recovery, та особисто пану Олегу, за якісну та швидку роботу! Відновлено 100% інформації, хоч у мене вже практично не було надії, так як в попередніх сервісних центрах мене переконали в тому, що вже нічого не можна зробити. Але Lviv Data Recovery - це дійсно професіонали своєї справи. Рекомендую!

171. Арман
Всім рекомендую. Дякую пану Олегу відновив інформацію швидко та якісно.
Страна: Україна | Город: Львів

170. Юрій
Чудово, якісно, швидко. Я вже не мріяв,що інформацію можна відновити. Вона мені дорога як пам'ять. Дякую і рекомендую . biggrin smile
Страна: Україна | Город: Львів

169. Юрій
Перестав працювати жорсткий диск на 1ТБ. За рекомендацією звернувся до Центру Відновлення Інформації м.Львів. Відправив диск через Нову Пошту. За кілька днів отримав повідомлення про повне відновлення інформації. Дякую компанії та особисто пану Олегу за хороше відношення, як до клієнтів, так і до роботи. Якщо хочете отримати якісне обслуговування та максимальний результат - Вам сюди: "Lviv Data Recovery" м.Львів
| Город: Житомир

168. Вікторія
Рекомендую! Не просто була зроблена робота, а й розяснено, причина поломки, методи відновлення інформації. Все доступно і розкладено пополочках. Дякую велике пану Олегу!) Надіюсь більше звертатись не буду!)) Але кому потрібно, рекомендую однозначно!
Страна: Україна | Город: Самбір

167. Ростислав
Престав працювати хард. Треба було відновити інфу. На протязі тиждня
все було відновлено а точніше хард зремонтували. Молодці зробили все швидко якісно і головне не дорого
Страна: Украъна | Город: Бережани

166. Петро
Перестав працювати жорсткий диск на 1ТБ, думав що все пропало, фото-відео-документи з фірми, але після звернень до місцевих фахівців, так нічого і не змінилось. По рекомендації одного із своїх знайомих, звернувся до Олега із Центру Відновлення Інформації м.Львів. Відправив диск через Нову Пошту. За тиждень часу, отримав хорошу звістку, ваша інформація відновлена. Було декілька фото та відео пошкоджені, але це не настільки важливо, як решта інформації. Дякую, Олегу за хороше відношення, як до клієнтів, так і до роботи. Хочете отримати якісне обслуговування та бажаний результат у цій галузі, вам сюди: "Lviv Data Recovery" м.Львів smile
Страна: Україна | Город: Червоноград

+1   Спам
165. Юрій
Після трьох місяців роботи за конкретною тематикою і збором величезного масиву інформації (біля 13 ГБ), напередодні зевершення раптом зникла папка з усією інформацією. Спроби знайти і відновити інформацію через знайомих не привели до успіху. Відновлювались окремсі папки, але вони були порожні. Зателефонував у вашу фірму (до Олега), прийшов, пояснив. За пів дня уся інформація була відновлена і структурована так як і була з самого початку.
Звертаюсь до усіх, в кого виникають будь-які проблеми подібного характеру - фахівці-професіонали фірми "Lviv Data Recovery" зможуть вирішити проблеми. Професіоналізм працівників вражає.
Величезна подяка усім, особливо Олегу, з яким контактував безпосередньо.
Страна: Україна | Город: Львів

164. Олександр
Так сталося, що на 6-му році життя почав інтенсивно помирати жорстий диск в медіаплеєрі, де зберігався сімейний фотоархів, а це близько 150 ГБ. Звертався по допомогу до знайомих комп'ютерщиків, але результати були невтішні, 90% інформації відновити не вдалось. Звернувся до Олега і сталося диво: практично всі фото, що зберігались на "мертвому" диску він зміг прочитати. Рекомендую "Lviv Data Recovery" як кваліфікованих фахівців, що допоможуть вам вирішити проблеми швидко і за розумні гроші.
Велике дякую Олегу за його допомогу!
| Город: Львів

163. Ганна
Звернулася у LVIV DATA RECOVERY з втраченими фото і відео з галереї телефону.Пан Олег швидко усе повернув на місце.Без будь-якої критики,а,навпаки,з рекомендаціями,як надалі правильно накопичувати інформацію.Щиро дякую за "повернені спогади"!!!
Страна: Україна | Город: Львів

162. Олександр
З перших слів хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку "Lviv Data Recovery", і особисто Олегу, за 100-відсоткове відновлення інформації з фактично "померлого" HDD.
Чесно кажучи, після слів працівника сервісного центру, куди я звернувся з ноутбуком, що "жорскому диску дуже погано і з інформацією, скоріше за все, прийдеться попрощатись", в мене надій на успішне завершення цієї справи майже не було.
Але людині властиво надіятись. "Профільтрувавши" через Інтернет безліч інформації, в основному київських Центрів відновлення HDD, вирішив, що і у Львові повинні бути фахівці в цій галузі.І не помилився.
Вже в телефонній розмові з "Lviv Data Recovery" я зрозумів , що людина, з якою спілкуюсь, не тільки доброзичливий, а й висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую всім, хто зіткнувся з проблемою відновлення інформаціі, звертатись у "Lviv Data Recovery", де вам не тільки фахово і швидко допоможуть, а й проконсультують з приводу правильного збереження інформації в майбутньому.
І ще раз велике дякую Олегу!
Страна: Україна | Город: Львів

161. Роман
Вийшло так що в мене вийшов з ладу жорсткий диск, довелося звернутися до Lviv Data Recovery, бо на диску назбиралося достатньо багато інформації за 7 років.
Я зателефонував, хоч і в неробочий час, та мене вислухали і домовилися про зустріч.
При зверненні в офіс провели безкоштовну діагностику, надали інформацію щодо ситуації з диском, в швидкі терміни (1 доба) і повному обсязі відновили дані з жорсткого диска.
Велика подяка пану Олегу за його професіоналізм, швидку і якісну роботу. Всім рекомендую!
Страна: Україна | Город: Львів

160. Роман
В мене сталася неприємна ситуація, під час роботи ноутбук завис і перестав працювати, виявилась проблема у жорсткому диску, своїми силами нічого не зміг відновити, тому довелося звертатися в сервісниий центр. Там так само нічим не змогли допомогти, і я думав що вже нічого не зможу зробити і вся інформація яка була на диску пропала. Але мені порекомендували звернутися в Lviv Data Recovery. Я перетелефонував хоч і був вже неробочий час, та мене вислухали і домовилися про зустріч.
Я звернувся у офіс, інформацію відновили в повному обсязі, і в швидкі терміни (1 доба), увійшли в моє фінансове становище і зробили деяку знижку. Оплата за роботу була після завершення роботи, тобто ніяких передплат.
Велика подяка пану Олегу, за те що допоміг відновити дані яких назбиралося майже за 7 років достатньо багато, за професіоналізм, швидку і якісну роботу.
Страна: Україна | Город: Львів

159. Альона Фе
Звернулась сюди з невеликою, але прикрою проблемою. При мені спеціаліст не лише відновив всю необхідну мені інфу, але й надав зміцстовну консультацію з приводу безпечності зберігання та переміщення даних.
Високий професіонализм та прекрасні людські якосіт - чудовий симбіоз. Звісно, мені не хотілося б мати привід звертатися знову))), але цсім іншим, хто втрапив в таку халепу - дуже рекомендую!
Страна: Україна | Город: Львів

158. Юрій
Дуже задоволений. Відновили майже 1 Тб інформації з мертвого жорсткого диску. Все відновилося дуже якісно, хоча й зайняло дуже багато часу, тому що довелося виходити на виробника, який поставив блокування
Всім рекомендую!
| Город: Чернівці

157. Олена
Сталась біда з HDD, в місцевому сервісі зробили ще гірше, довелось надсилати сюди на ремонт. Зробили все швидко і якісно! Приємні, добрі люди.

156. Андрій
Моя історія з “Центром відновлення інформації у Львові” …

При підключенні зовнішнього жосткого диску до компютера, виявилося що він не запускається. Раніше він в мене падав, правда після того ще працював. Далі з пару тижднів я ним не користувався, і відповідно при наступному підключенні, диск вже не запускався.
Пошукавши в інтернеті де можуть його зробити і за яку ціну, в остаточному варіанті я вибрав Центр відновлення інформації у Львові.
Диск в мене був WD на 500гб. і весь забитий різною інформацією.
Далі вже в Центрі відновлення інформації, моєму диску провели безкоштовну діагностику, після чого зі мною обговорили деталі по ремонту. Як вияволося внаслідок удару, ремонту диск вже не підлягав, але інформацію все ж таки попробувати відновити можливо.
Тому Олег Стадник взявся до роботи і тримав мене в курсі. Досить за короткий проміжок часу, а це 2-3 дні він мені подзвонив і сказав, що відновити інформацію вдалося повністю на 100 відсотків.
Тому я хочу порекомендувати Центр відновлення інформації у Львові, а також подякувати Олегу Стаднику за професіоналізм, якісну та швидку роботу.

З повагою Андрій.
Україна | Місто: Тернопіль
Страна: УкраЇна | Город: Тернопіль

155. Василь
Хлопці молодці, вінчестер не працював, повернули дані та відремонтували вінчестер. Рекомендую
Страна: Україна | Город: Ужгород

154. Назар
Потрібно було відновити жорсткий диск після падіння. Знайомі порадили Lviv Data Recovery. Пан Олег при першій зустрічі дав докладні відповіді на усі мої запитання. Диск був відновлений у найкоротші терміни і в повному обсязі. Дуже дякую Lviv Data Recovery. Враження від співпраці залишились найкращі.
Страна: Україна | Город: Самбір

153. Ігор
Сталась поломка жорсткого,довго шукав хто б відновив інформацію,натрапив на цей сайт,звязався з Олегом,він мені все обяснив що я маю зробити,вагаючись відправив жорсткий на провірку,на другий день мене вжке було проінформовано про поломку і яка ціна буде відновлення,на диску були важливі фото і відео!
Відновленням задоволений,дуже хороша робота,ціна помірна,в києві мені сказали ще раз так,рекомендую звертайтесь вам допоможуть у всіх питаннях.
Велике спасибі Олегу!
Страна: Україна | Город: Тернопіль

152. Василь
Дуже хороші працівники ,де тільки не шукав відновити інформацію всі говорили що це неможливо ,а в Lviv Data Recovery зробили неможливе відновили всю інформацію ,раджу всім приходьте вони дуже хороші спеціалісти )!!!!Дуже вдячний
Страна: Україна | Город: Львів

151. Андрій
При спробі зміни розміру логічного диску жорсткий диск "пішов і не повернувся" sad
Після декількох десятків невдалих спроб відновити інформацію самостійно, зрозумів, що без спеціального обладнання нічого не вийде. Довелось шукати центри відновлення. Зупинився саме на цьому. В першу чергу добре наповнений сайт з цікавою інформацією щодо накопичавачів. По-друге чіткі рекомендації щодо пакування жорстких дисків для відправки перевізником.
Також сподобалось, що дублікат відновленої інформації зберігається в них до підтвердження, що я її отримав. Приємно здивувало те, що інформацію можна відновити вибірково, тобто тільки ті теки, яки дійсно необхідні
Загалом склалось дуже приємне враження від сервісу.
Рекомендую!
Страна: Україна | Город: Луцьк

150. Юра
При ударі на пластинах харда появилась царапина по діагоналі. Думаю вже кінець інформації, віддав хард Олегу - на наступний день подзвонив з результатом, що можна відновити всю інфу. Вся робота була зроблена оперативно і якісно, результатом дуже задоволений. Ще раз дякую Олегу за пророблену роботу.
Страна: Україна | Город: Львів

149. Андрій
Дуже дякую за відновлені фотографії!!! Все зробили якісно і швидко. Рекомендуватиму всім знайомим при потребі!!!
Щиро дякую!!!
Страна: Україна | Город: Львів

148. Андрій
Одного разу ноутбук не побачив зовнішній жорсткий диск і всі фотографії, які були зроблені протягом 10 років, залишилися на ньому. Всі спроби відновлення самотужки виявилися невдалими. Тоді я звернувся в "Центр відновлення інформації", де мені швидко та якісно допомогли, всі фотографії відновили.
Щиро дякую за роботу!!!
12.03.2018.
Страна: Україна | Город: Львів

147. Василь
Все кльво, інформацію відновили за адекватну ціну.
Страна: Україна | Город: Тернопіль

146. Вікторія
biggrin Дуже дякую сервісу за оперативне і якісне відновлення інформації на жорствому диску, відновилося все до єдиного файлу, а там їх було достатньо багато (700гб важливої інформації)
Випадково його відформатувала по дурості (класична ситуація), але все відновилося як і було, по папочкам, посортовано.
Хлопці прям таки рятівники))
Дякую! happy
Страна: Україна | Город: Львів

145. Михайло
Дуже хороший та професійний сервіс. Думав, що вже не вдасться відновити мою карту пам'яті з фотографіями юної давності, яка розламалася на декілька частин... Але завдяки компанії "Lviv Data Recovery" мої мрії стали реальністю!!
Дуже вдячний за швидко виконану роботу!! biggrin
Страна: Україна | Город: Львів

144. Ростислав
Надзаичайно вдячний за відновлення інформації з карти памяті, хоча до останнього себе налаштовував на негативний результат. wink
Добре що мені вистачило розуму не намагатися самому відновлювати дані, а звернувся до п. Олега, який зумів відновити всі втрачені дані, які невідомо як були видалені!
Однозначно рекомендую!!! biggrin
Страна: Україна | Город: Львів

143. Олесь
Щиро дякую.
Інформація з диска врятована повністю. Швидко, коректно і компетентно. Олег, дякую. При потребі, буду рекомендувати Вас.
З повагою, Олесь.
Страна: Україна | Город: Львів

142. Петро
Моя історія не відрізняється від усіх тут описаних. Жив та вмер твердий диск. З цілого ряду фірм у Львові, показаних в Гугл, вибрав саме цю фірму.
Про емоції, які появляються в цьому моменті, коли все зупиняється, не передати. Кожний сам пізнав "смак" втрачених файлів.
Задзвонив, приніс, залишив, забрав.
Все діє, нічого не втрачено, і є радісний внутрішній спокій!
Привітання для Кардіолога, бо інакшого асоціювання в мене немає, тільки таке, коли приносиш труп і він в руках Майстра оживає...
Хай живе наша праця і Його спосібні руки!!
Страна: Польша | Город: Варшава

141. Володимир
Доброго вечора!
Мене звати Володимир. В мене сталася прикрість – від сильного удару не включався мій ноутбук. Після звернення до декількох фірм у м.Тернопіль, які займаються ремонтом і відновлення даних, мене повідомили, що вінчестер поламаний і відновлення даних неможливе, і запропонували купити новий.
Всі дані, які були в мене на вінчестері були від того часу, відколи появився ноутбук – а це, ви всі розумієте, дуже багато даних.
В Інтернеті знайшов інформацію про Центр відновлення інформації у Львові Lviv Data Recovery. Зв’язався з п. Олегом Руслановичем, він розказав процедуру як діяти і почалось:) Відіславши вінчестер, через два дні до мене передзвонив Олег Русланович і повідомив, що більшість інформації вдасться відновити, буде неможливо відновити деякі дані. Ще через декілька днів він повідомив, що відновлено 351 ГБ, а 3,5 ГБ даних не вдалося відновити. Такий результат не міг мене не радувати biggrin Це 99 % інформації!!! Більше нічого не потрібно говорити…
Дуже вдячний всім працівникам Центру відновлення інформації за допомогу у відновленні даних і особисто Олегу Руслановичу за консультацію і знижку.
Страна: Україна | Город: Тернопіль

0  
140. Ірина
Після втрати інформації з жоского диска,а це всі фотографії і відео за 6 р. нашого життя,перші кроки дітей,визначні події,виступи... Для мене настав кінець світу! Порозтитувавши знайомих всі сказали махнути рукою,що це все! А ще казали,що є можливість відновити цю інфо за 15 тис. грн.,а це трохи закруто...
Коли чоловік знайшов цього чарівника,моїй радості не було меж!!! Відновилось усе!!! Щей за таку невеличку плату. і досить швидко. Я навіть не надіялась на таке диво!
Дякую вам!!! Рекомендую!!! Рекомендую!!! Рекомендую!!!
Страна: Україна | Город: Миколаїв Львівська обл

139. Лілія
В мене така ситуація.Перестав включатись ноутбук,за допомогою реклами на будинках, зателефонувала на фірму,яка займається ремонтом комп'ютерної техніки.Ця фірма знаходиться за адресою в м.Львові вул.Наукова 7А кабінет 404 в особі лжедиректора Лавренчука Сергія.На другий же день вони зателефонували мені і сказали причину поломки,тобто у вас залита материнська плата і від цього постраждав вінчестер на якому стерлась вся інформація...в мене спочатку був шок...тому що всі сімейні фото з 2007 по 2017 рік зберігались на ноутбуці.Фірма ця запропонувала мені ,що може відновити мої дані за 900грн.(в цю ціну входило ,що я залишаю їм на запчастини за 300грн ноутбук).Я тиждень подумавши вирішила забрати ноубук(не сподобалось надзвонювання директора з вимаганням грошей).Посидівши в інтернеті ,читаючи форуми про відновлення інформаціїї з вінчестера,натрапила на Олега Стадника,якому згодом відвезла свій ноутбук для відновлення інфи.Ця людина працювавши два тижні позвонила мені що інформація відновлена приїзжайте,робота зроблена.Пр иїхавши до Центру відновлення інформації ,щоб зберегти свої дані.....ВИЙШОВ КОЛАПС....ІНФОРМАЦІЯ БУЛА НЕ МОЯ....,тобто як пізніше все вияснилось ...фірма на вул.Науковій просто напросто, обдуривши мене з справжньої поломки ноутбука,(поломка була в шлейфі включання ),тобто вкрала мій вінчестер робочий з цінною для моєї сім'ї інформацією,підсунувши не робочий вінчестер посторонньої людини.Пізніше за допомоги Олега Стадника ми змогли знайти мою інформацію з вінчестера в цій шахрайській фірмі на Науковій(і що смішно ,що цей їхній лже директор відповів,що ми вінчестера не маємо ,але ваша інформація 80 гб збереглась у нашому хмарному сховищі).Хочу подякувати ОЛЕГУ СТАДНИКУ І Центру Відновлення Інформації за розуміння і чесну професійну відповідальність
Страна: Україна | Город: Львів

138. Наталія
Дякую!
Олег справжній чарівник:)

137. Наталія
Дякую Олегові за швидку та якісну допомогу. Дуже добрий, привітний, а головне професіонал у своїй справі.
Всім рекомендую, не пошкудуєте:)

+1  
136. Богдан Люпа
Фантастично класно працювати з оновленою, відремонтованою технікою. Закінчую сьогодні інсталювати всі прибамбаси. Але головне - вчора сканер та принтер підчепив. Без них, як без рук. Тому зробив собі три вінчестера - один з ВінХР - саме на ньому сканер та друкарка-принтер. Вони в мене вже просто не мають драйверів під інші, а працюють суперово, висока роздільча здатність, професійна. На другому - Він8.1 - там вся основна база. З-за цього Win головні проблеми й були - погана інсталяшка весь час приводила екран у мерехтіння (на ХР цього не було). Що вже не пробувалося. Але з новою інсталяшкою все поправилося. Ну а третій диск - завів для збереження. Навчений гірким досвідом візиту до Центру минулого року, коли в мене пропала вся інформація і яку тут відновили) тепер про це дбаю першочергово. Ще й зовнішній диск для масиву інформації відремонтував торік одразу. Щира подяка пану Олегу Стаднику, майстру Золоті Руки. Саме він є для мене людиною, яка виручить у трудні моменти з технікою! За нагоди вітаю його з Різдвяними святами і бажаю всіх благ!
Страна: Україна | Город: Львів

135. ольга
Під час відпочинку за кордоном сталася величезна неприємність. Пропали усі фотографії, які були на фотоапараті. Показувало, що карта пам'яті була наполовину заповнена, а фотографій жодної не було. Ніхто із "спеціалістів" у цій сфері (ні професійні фотографи в курортному містечку, ні безліч контор у Льцьку та Львові) не зміг нічим допомогти. До того моменту поки не зверталася до "Lviv Data Recovery". ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ ВАМ!!! Ви врятували мої фотографії і приємні спогади про відпочинок!!

134. Олег
Відновлював жорсткий диск WD320 Гб. Складний випадок, по часу вийшло більше місяца. Відновили всю інформацію. Раджу всім. Велика подяка.
Страна: Україна | Город: Львів

133. Сергій Зінчук
Щиро вдячний пану Олегу Стаднику за врятовані час, працю, нерви та гроші. Як завжди, у найбільш неочікуваний час сталася халепа - головки мого жорсткого диску відмовилися паркуватися на свої місця. Лікар Олег зі своїми асистентами змогли так прилаштувати інформацію на новий HDD (склонували), що мені залишилося лише вставити його в свій ноут та продовжити працювати, ніби ніякої аварії і не було.
Раніше своїм клієнтам радив у подібних ситуаціях звертатися в Київ, тепер рекомендуватиму львівських спеців зі "Lviv Data Recovery"
Страна: Україна | Город: Нововолинськ, Волинська обл.

132. Галина Швець
Вдарився зовнішній диск, не читався компютером. Всі навколо казали, що йому гаплик weep , а там же ж купа цінної інформації!!! Подруга порадила Центр відновлення інформації Lviv Data Recovery, де пан Олег Стадник дуже вміло, професійно і швидко все владнав за розумні (у порівнянні з тим, що мені пропонували до того wacko ) гроші. Інформацію відновлено на 100%. Майстер від Бога і просто хороша людина. Дякую дуже! smile
Страна: Україна | Город: Львів

131. Дмитро
Буквально за тиждень часу, вмер вінчестер Seagate Barracuda 7200.14 ST1000DM003 1 Тб. Де було багато важливої для мене інформації.
В інтернеті натрапив на сайт Lviv Data Recovery, з якого мені стало зрозуміло, що ці люди знають, що роблять.
В результаті за короткий термін та за прийнятною для мене ціною відновили всю важливу інформацію. Надзвичайно вдячний за допомогу та рекомендую при подібних проблемах звертатись в даний центр, це дійсно професіонали своєї справи!
Страна: Україна | Город: Львів

130. Юрій
Дякую!Робота зроблена якісно.Уся інформація на диску була відновлена.

129. Андрій(військовий)
Інформація відновлена на 100%. Робота виконана вчасно і якісно.
Страна: Україна | Город: Львів

128. Таьяна
Сын решил пропылесосить комп.
Отключил винчестера (2 шт.), все прочистил, подключил назад и оказалось, что Самсунг на 400Гб, на котором стояла система, "умер" в возрасте 11 лет. Говорят, что HDD столько не живут. Но наш все эти годы работал безупречно. Было невероятно жаль потеряной информации, ведь ее собирали много лет.
В нескольких мастерских мне предложили его выбросить. Поиски привели меня в "Центр відновлення інформації" у Львові.
Олег Стадник сразу проверил HDD и сказал, что сделает все возможное, чтобы его спасти. И таки спас всю информацию. Мы были очень рады, что нашли такого квалифицированного, обязательного и очень дружелюбного специалиста. Всем рекомендую, не теряйте надежду и обращайтесь в "Центр", поверьте, вы попадете в надежные руки.
Страна: Украина | Город: Львов

127. Ірина
Доброго вечора усім хто зараз читає даний коментар!!!Ось моя історія знайомства з Олегом Стадником!Вийшов з ладу жорсткий диск з дуже важливими даними!!Ізвертаючись в різні сервісні центри нам відмовляли і казали що інформацію відновити не реально так як пошкоджений сам диск...позвонивши до Олега -він нам не став нічого обіцяти та надію все ж таки дам!!ми схопились за його слова як за останню волосинку і віддали в руки Справжнього майстра своєї справи!!!Він відновив нам ВСЮ не частинну не 50% інформації а 100% інформацію!!!!Безмежна вдячність!!!Рекомендую цю людину!!!!Олег Стадник - це людина яка рятує репутації людей!!!
Страна: Україна | Город: Івано-Франківськ

126. Галина Горішна
Не дивлячись на те, що відновити інформацію з моєї картки не вдалося ,( мене одразу в Центрі попередили, що то малоімовірно в даній ситуації/ форматнула і по верху проведена була нова зйомка), я вдячна за роботу і безмежно дякую за людяність. Звісно, що була проведена робота і на це витрачений час, тому абсолютно правильно, що мала оплатити проведену роботу. Але! ,(перепрошую, не запитала імені), працівник сказав, що не братиме грошей. Ні копієчки не взяв! Ще й дав деякі рекомендації на майбутнє щодо карток пам"яті...Хоча попередньо ми домовилися за ціну, не дивлячись від результату. Вийшла вражена і натхненна, що є такі Люди! Дякую! Якщо , не дай Боже, знову станеться схожа ситуація, знаю, що не робити в жодному разі і куди звернутися за допомогою. Буду рекомендувати ваш Центр! Легкої роботи, порядних клієнтів і най вас Бог береже! -)
Страна: Україна | Город: Київ

125. Саган Василь
Був у нас зовнішній жорсткий диск на 1тб, там зберігався сімейний архів фото та відео і деякі дані з університету. Коли копіювалися дані диск випадково впав зі столу на підлогу, від удару відключився кабель. При повторному підключенні диск видавав чутні клацаня і не розпізнавався. Дружина знайшла цей сайт. Тільки проблема - я не міг поїхатиу Львів у зв’язку з роботою. Договорився, що відправлю проблемний диск і наперед купив новий диск для перезапису даних у разі вдалого відновлення. Чогось навіть не сумнівався відправляти диски новою поштою, по телефону говорили дуже привітно та все пояснили. Після отримання диску у Львові Олег відзвонився і сказав, що дані почались відновлюватися! Буквально за 2 дні дані були повністю відновлені, буквально пару файлів було пошкоджено, це пару вілео та фото з артефактами. Відправили мені мій новий диск з даними назад. Дуже радий, що звернувся саме сюди. Велике Вам спасибі! Всім, у кого є проблеми з відновленням даних - спокійно звертайтися сюди!

124. Ігор
Почав дуже повільно працювати вінчестер на ноуті. Сказали, що необхідно швидко скачати інформацію, поки вінчестер остаточно не вмер. Почав самостійно качати допоки вінчестер не перестав розпізнаватися. Із 112 GВт фотографій встиг скачати лише 8. На фірмах, які декларували навіть "ремонт" вінча сказали, що пора викидати вінчестер у смітник. Я звернувся сюди в Центр відновлення інформації, де за тиждень мені відновили усі 112 GВт фотографій та ще й вдалося вторгувати знижку. Тому, рекомендую у разі проблем з втратою інформації звертатись у цю фірму і не рекомендую самому щось відновлювати - зекономите нерви, час і гроші biggrin
Страна: Україна | Город: Львів

+1   Спам
123. Михайло
хочу подякувати центру відновлення інформації, працівники якого в найкоротші терміни полагодили жорский диск, з здавалось би втраченим фотоархівон! зараз вже все відкривається і скопійовано на ще один цифровий носій! повністю задоволений і оплата цілком адекватна виконаній роботі!

неодноразовочув від спеціалістів, що краще , ніж в центрі інформацію не відновлять більш ніде!

в разі якихось поломок--- звертайтесь в центр і не пошкодуєте!!!
Страна: Україна | Город: Львів

122. Назар
Якісно швидко та в помірну ціну !!! В своєму тернополі я знайшов всього одну фірму яка щось схоже на відновлення даних пропонувала краще я б туди не звертався там мене маринували півтора місяця . Знайшовши цю фірму в інтернеті я без вагань поїхав в Львів та звернувся сюди Результати мене вразили відновили дані без втрат та ушкоджень та ще як швидко всьго за декілька днів . Велике спасибі !!!!!!!!!!! biggrin
Страна: Україна | Город: Тернопіль

121. Назар
Скажу коротко Якісно Швидко !!!!!. Коли ходив та шукав де можна відновити в своєму місті то знайшов всього одну фірму яка могла щось зробити там мене маринували близько півтора місяці і так нічого не зробивши відали диск . Довго не думаючи знайшовши цю фірму в неті поїхав в Львів звернувся сюди відав диск то його зробили за декілька днів . Всю інформацію було відновлено просто ідеально biggrin Велике спасибі !!!
Страна: Україна | Город: Тернопіль

120. Наталія
Все як у всіх. Була інформація і нестало. Все що нажите, "нахом'ячене" (я вишиваю на замовлення) ПРОПАЛО. Крайніх немає, винуватих теж. В сервісі комп'ютерного магазину "Світ на колінах" повідомили трагічну новину, але дали надію, що не все втрачено. Правда попередили це дууууууже дороге задоволення.
Занесла свого "мерця" до хлопців в обід до вечора передзвонили, пояснили, що і як. Продовження далі.
Страна: Україна | Город: Львів

0  
119. Oleksandr Riabyi
Ось вже добрих кілька місяців пройшло з часу відновлення моєї інформації, а я все не знаходив час, щоб написати відгук. Через свою дурість та необачність добряче так "вимотав" свій ноутбучник HDD від Seagate. Наскільки, що жодні програмні діагностичні інструменти його навіть не бачили. Пану Олегу вдалося відновити 100% інформації, хоч і обійшлося це доволі дорого (через серйозність поломки). Та це не головне. Головне, що я відправив вінчестер Новою Поштою і пан Олег відразу провів діагностику, те, що після виконання роботи він терпляче чекав на те, що я йому надішлю оплату (фінансові складнощі, відсутність на території України і т.п.), а також виняткова ввічливість, порядність та вміння спілкуватися з клієнтом. Дякую.

118. Ростислав
Дуже вдячний за відновлення даних, швидко і в повному обсязі, я задоволений!!! biggrin
Страна: Украина | Город: Черновцы

0  
117. Володимир.
Сталося так що в нашому ноутбуці почав сипатись вінчестер. На котрому зберігались фото і відео наших дітей від дня народження на протязі чотирох років. Друзі порекомендували спеца котрий пообіцяв все відновити.Вкінцевому результаті нічого не получилось щей вінчестер пошкодив фізично.Потім вирішили пошукати в інтернеті.Так познайомились з паном Олегом.Відправили диск поштою у Львів.Далі ще краще диск виявився не наш.Як пізніше виявилось коли мені повертали попутали.Та таки найшли і я відправив другий раз.Олег Ярославович кожного разу особисто телефонував коли була нова інформація що до нашого вінчестера.Відновили все що було,всю інформацію!!!Щиро вдячні що поставились з розумінням.Вартість послуг не дорого,робота якісна,щей знижку дали.Як що у когось щось подібне рекомендуємо тільки цю компанію.Щераз щиро дякуємо вам!!!
Страна: Україна | Город: Бережани

0  
116. Ірина
Щиро дякуємо,що допомогли нам відновити наші фото,а також за швидку та якісну роботу. Успіхів та натхнення у вашій нелегкій роботі…)))
Страна: Україна | Город: Львів

0  
115. Олександр
Враження від роботи даного сервісу лише позитивні. У мене вийшов з ладу жорсткий диск. Після діагностики пан Олег Стадник детально пояснив причину несправності та кроки по її усуненню. Інформація була повністю (!) відновлена. Без жодних втрат.
Так що я дуже задоволений. І хочу подякувати працівникам Центру відновлення інформації у Львові та особисто панові Олегу за допомогу.
26 лютого 2017 року.
Страна: Україна | Город: Львів

114. Роман
Швидко і якісно відновили інформацію. Дякую. Задоволений роботою)
Страна: Україна | Город: Львів

113. Anthony
Старенький Seagate 500 раптово відмовив. Не падав, не грівся. Та тим не менше...
Інтернет вивів сюди і я подзвонив. Олег складає враження людини, що знає чим займається. Розмова чітко, по суті, без води і маркетингу.
Результат достойний, дані врятовано.
Страна: Україна | Город: Львів

0  
112. Павло
Я щиро вдячний Центру відновлення інформації у Львові за те, що змогли переписати інформацію з мого фізично пошкодженого вінчестера. Спочатку, я спробував зробити це в одній з фірм Тернополя, проте, мені нічим не змогли допомогти. Тут, це зробили дуже якісно. Дякую !
Страна: Україна | Город: Тернопіль

111. Andriy T
Дуже дякую за врятований диск. Всім рекомендую - швидка і якісна робота.

110. Дмитро
Впав зовній жорсткий диск, комп його після падіння "не бачив", На компі було весілля, яке не віддав клієнтам. Дружина знайшла цей центр відн. інф. Дякую за відновлені файли і людяне відношення. Радитиму звертатись сюди тим, хто потрапить у таку ж халепу.
Страна: Україна | Город: Львів

109. Роман
Цілком задоволений роботою фахівців, інформація з вбитотго диску відновлена швидко і якісно. Рекомендую.
Страна: Украина | Город: Львів

108. Тарас
Після падіння з метрової висоти вийшов з ладу зовнішній хард-диск (WD 2 ТБ). В моєму місті інформацію відновити не змогли.
Друзі в Львові порадили звернутися в Lviv Data Recovery, де за короткий термін (до 10 діб) та за прийнятною ціною (в порівнянні з цінами закордоном) відновили повністю 1,2 ТБ даних.
Надзвичайно вдячний за допомогу та рекомендую при подібних проблемах звертатись в даний центр, це дійсно професіонали своєї справи!
Страна: Україна | Город: Ужгород

107. Дмитро
Поламався вінчестер на з важливою інформацією WD My Passport 2 TB
друг порадив звернутися в цю фірму,після діагностики було виявлено що щось з магнітними головками,поміняли їх,але вінчестер самої нової серії і так просто не спрацювало,і потрібний їм час для вирішення цієї проблеми,але після кількох тижнів прийшла смс що уся інформація відновлена,я дуже зрадів ))))рекомендую!!!
Страна: Україна | Город: Львів

106. Сергій
Професійно,швидко і за помірну ціну відновили сімейні фото з померлого вінчестера.Спасибі.Усім рекомендую!
Страна: Україна | Город: Львів

105. Сергій
Професійно,швидко і за помірну ціну відновили інформацію з вмершого вінчестера!Спесибі за допомогу.Усім рекомендую!!! cool
Страна: Україна | Город: Львів

104. Сергей
Большое спасибо за восстановленную информацию!
Диск на 1ТБ вышел из строя. Сдал специалистам,сказали что ничего не смогут сделать! Я в "нете" нашел этот сайт. Отправил диск,через три дня информация была восстановленная! Чтобы переслать "инфу" надо было новый диск,я купил диск с доставкой прямо в Центр восстановления. Через несколько дней диск был у меня!
Страна: Украина | Город: Дон.обл. Волновахский р-н. с.Егоровка

103. Роман
Рятували інформацію 2 рази,кожен раз оперативно і професійно.
Раджу усім,хто забуває робити копії))) biggrin
| Город: Львів

102. Наталія
Дуже дякую Центру відновлення інформації, завдяки якому вдалося відновити 100% інформації (зокрема безцінні фотографії за останні 10 років),хочу подякувати всім і особисто пану Олегу Стаднику за професіоналізм і якісну роботу.
Страна: Україна | Город: Благовіщенське

101. Наталія
Одного "прекрасного" дня мій зовнішній твердий диск перестав працювати - а на ньому все моє життя. Потрібно було швидко рятувати дані, тим більше я приїхала у Львів у відрядження працювати над великим проектом, матеріали для якого надзвичайно цінні та унікальні, а тут все зникло. В інтернеті пропонують свої послуги чимало нібито фахівців в цій сфері, Після численних порівнянь і пошуків надійного спеціаліста, який би швидко врятував моє байтове життя я обрала Lviv Data Recovery. Звернувшись о 17.00 дня мене зустрів усміхнений працвник фірми який би мав іти додому, але не відмовив мені в допомозі. Він одразу мене запевнив, що все вдасться врятувати - в той момент я подуумала, він такий хороший що можна і життя йому своє довірити. Він швидко все перевірив і відновив мої дані, проконсультував мене щодо подальшого поводження з даним диском та допоміг придбати новий допоміжний диск. Щиро дякую за швидку та якісну допомогу. Всім рекомендую)
Страна: Тернопіль | Город: Львів

100. Петро
"Маємо - не цінуємо, втрачаємо - плачемо." Ось і я донедавна був переконаний, що це здоров'я. А виявляється, в житті є ще одна дуже важлива річ - жорсткий диск, а вірніше, уся збережена на ньому інформація: а це дорогі серцю фотографії дітей, відеозйомки важливих сімейних подій, електронні копії документів та інша цінна інформація, що накопичувалася протягом усього життя. Вчасно зробити копії на зовнішніх носіях я не поспішав (завжди відкладалося на "завтра" wink , тому був абсолютно не готовий, коли одного дня комп'ютер просто не завантажився і на чорному екрані я побачив свій вирок. Сталося найгірше: вся інформація була втрачена. Я звертався в місцеві сервісні центри, але всі тільки розводили руками і співчували. Жорсткий диск був сильно пошкоджений у місці, де зберігалося все найцінніше. Але світ не без добрих людей і кваліфікованих фахівців. В інтернеті знайшов сайт Центру відновлення інформації у Львові, прочитав відгуки і зрозумів, що цим людям можна довірити найважливіше. Я не мав сумніву, що тут мені допоможуть. І не помилився. Хоча весь процес відновлення інформації був нелегким (знаю зі слів самого пана Олега) і досить тривалим, але результат був того вартий: за помірну ціну я отримав усю втрачену (як мені тоді здавалося) інформацію на радість всій сім'ї. За що красно дякую колективу цетнру і пану Олегу особисто. А щоб більше не опинитися в такому становищі, все цінне я одразу зберіг на зовнішній вінчестер . Біда навчить... ))
Страна: Україна | Город: Бурштин

99. Ігор
Сервіс найбільш потрібний сьогодні та в майбутньому, коли носії інформації вичерпають свій технічний ресурс а на них, як на старих жигулях, продовжуватимуть юзати.
Переконався на власному досвіді, коли на протязі півроку відмовив вінчестер WD 2Тб, а потім WD 1Тб з архівами. Давати невідомим "майстрам" залізо не наважився - спалять і скажуть, що так було. Тому вдячний майстрам Центру (в.т.ч.Олегу) за відновлення інформації та якісний і швидкий сервіс.
17.11.2016.
| Город: Львів

98. Ірина
Дуже вдячна Олегу Стаднику за вмілі руки!!За оперативність!!!За людяність!!!Ось така трагічна історія сталася я б сказала і думаю це ще дуже легко сказано "трагічна ": Коли випадково було відформатовано жорсткий диск на 1Тб памяті з купою ДУЖЕ важивою інформацією!!!Це ні їсти ні спати ........чесно кажучи стан шоку ...стрес ....((Одразу ж знайшли центр відновлення інформації у Львові зізвонились нам одразі сказали приїжайти поглянем -зробим діагностику!!!Зустріли нас оперативно!!!під час діагностики були на звязку!!Олег нам відзвонювався і повідомляв про стан!!!Олег- це з великої букви людина!!!Відновив нам 100% даних...чесно кажучи ми на 40-50% розраховували в кращому випадку а в гіршому думали взагалі не відновиться...нам всюди казали що шанси малі!!!!
Щира подяка Олегу за відновлені дані!!!!за Людяність!!!За те що врятували нашу репутацію!!!!
Страна: Україна | Город: Івано-Франківськ

97. Оксана
Чисто по-людськи хочу висловити щиру подяку та захоплення професійністю та небайдужістю Вам - Олег. Нещодавно у мене трапилась дуже неприємна ситуація - із ладу вийшов жорсткий диск, на якому було все, що тільки могло бути за 12років: робоча документація(величезна кількість), фото-відео діточок та родини за всі роки, документація та її переклади стосовно лікування Вікторії. Реально мене охопив жах, що 12 років нашого життя, робочих напрацювань наче і не було у моєму житті.
П.Олег - дуже привітна та щира людина.Він вислухав уважно моє звернення до нього, пообіцяв зробити все можливе,а дізнавшись про ситуацію з Вікторією (на даний момент моя дитина хвора і лікується за кордоном, а гроші на лікування збираємо всім світом), все зробив позачергово, дуже швидко та ще й за свою роботу взяв копійки.Таким чином надав Вікторії допомогу у розмірі кілька тисяч гривень.
Тепер так приємно гортати старі фото і радіти успіхам діточок, мати під руками усе, що здавалось би назавжди втрачене. А найголовніше усі документи і переклади, обстеження стосовно лікування Вікторії знову в наявності.ДЯКУЮ!!!
Страна: Україна | Город: Дрогобич

96. Андрій
Дякую "Центру відновлення інформації", а саме Олегу, за допомогу. Швидко і якісно відновили 100% інформації після форматування жорсткого диска.
Рекомендую!
Страна: Україна | Город: Львів

95. Анастасія
Дуже дякуємо команді "Recovery centre" за допомогу у відновленні файлів. Абсолютно 100% була відновлена база даних, все дуже доступно, професійно а головне швидко!!!!
Анастасія, Тернопіль
Страна: Україна | Город: Тернопіль

94. Богдан Люпа
Що ж друзі. Можете привітати мене. Я НАРЕШТІ знову за СВОЇМ компютером. 60 днів проблем, очікувань, надій... А все через твердий диск (HD, вінчестер, як кому до вподоби). Коли я після короткого перебування за межами рідного Львова повернувся додому - він вкляк... Біос його не бачив. А там - роки праці, маса фото, бібліотека, напрацювання наступних книг... І саме перед поїздкою я собі запланував після повернення - всі важливі речі скопіювати для збереження... Минулого року після лікарні в мене при поверненні додому, як виявилося, злетів "Віндовс". Тепер - "здох" хард. Вже сам до себе жартував - "Хоч бери комп на плече і, коли десь на довший час відлучаєшся, то - кидай в торбу, торбу - на плече і всюди носи апарат із собою. А це - стаціонарна махіна, не лап-топ))).
Коли спочатку відніс до одного "майстра", то він мені, вибачайте, дупу крутив 40 днів! (Як за померлим :-) ). Минулого тижня терпець мій увірвався - забрав від нього своє "залізо", після того, як мені було продемонстровано 9 тис. файлів, котрі взагалі не хотіли відкриватися (до того ж це була каша під незрозумілими назвами).
Після того, як я звернувся у минулий четвер до "Центру відновлення інформації, вже у цей понеділок мені сказав їхній фахівець пан Олег Стадник, що "вся інформація - Є! І піддасться повному відновленню". Отже, врешті, перебуваючи весь цей час в жахливому, депресивному стані, я тепер спокійний, як слон))) Все вже записано на хард-диску, диск - в компі, комп - вдома, а я - за компом! )))
Висловлюю величезну подяку пану Олегу за допомогу! 2 том "Хронік львівського футболу" (1965-2017 рр) після презентації наступного року - обов'язково поповнить Вашу бібліотеку!

Поміж тим, хочу висловити ВЕЛИКУ ПОДЯКУ всім, хто переживав за мене і допомагав у відновленні інформації:
biggrin
| Город: Львів

93. Михайло
У мене впав зовнішній жорсткий диск ємністю 2 ТБ. ПК перестав його бачити. Звертався до майстерень з ремонту ПК. Там мені не допомогли. Знайшов телефон і адресу центра відновлення інформації у Львові. Пан Олег швидко і якісно відновив мені більше 200 ГБ важливої інформації. Щиро вдячний йому за це.
Михайло.
Львів.
Страна: Україна | Город: Львів

92. Михайло
Впав зовнішній жорсткий диск ємністю 2 терабайти. ПК перестав його бачити. На диску була дуже важлива інформація більше 250 ГБ. Знайшов телефон і адресу Центра відновлення інформації. За пару днів інформацію відновили. Дуже вдячний Олегу за якісну і швидку роботу.
З повагою Михайло.
Львів.
Страна: Україна | Город: Львів

91. Мирослава
Хочу щиро подякувати п.Олегу Стаднику за професійність,людяний підхід(сказати що в мене був шок,коли я не змогла відкрити на комп`ютері 500Гб важливої інформації-це не сказати нічого),та оперативну роботу.Олег відновив 100% інформації,записав на новий носій,і дав багато ціних порад.А головне людина- слова,подзвонив і попередив ,що діагностику носія зробить на наступний день,бо не встигає. Тож абсолютно сміливо і безпечно довіряйте свої носії і інформацію саме п.Олегу-в нього золоті руки,зробить все можливе,аби клієнт отримав втрачене. Особливо фотографи і відеографи...тут все зроблять ЯКІСНО!!!Бере гордість,що у Львові є такі професіонали,як п.Олег!
Страна: Україна | Город: Львів

90. Ольга
У мене сталася біда. Я фотограф, фотографувала весілля і записала частину фотографій на комп'ютер сестри. А вона їх взяла, та й видалила і очистила корзину. Помітила я то аж через тиждень і в мене почала паніка. Самі розумієте,весілля раз в житті, і фотографія - єдина спогадка про цей день. Що ж робити? Куди звертатися? Почала шукати різних майстрів, що розбираються в комп'ютерах, і двоє мені відмовили, сказали, що це дуже складна робота. Знайшла в інтернеті центр відновлення інформації. Звернулася туди. За один день мені відновили всі фотографії. Я надзвичайно рада і задоволена, що в у центрі відновлення інформації "Lviv Data Recovery"мені допомогли)
Я дуже вдячна за професіоналізм і за якісну роботу!
Страна: Україна | Город: Львів

89. Марта
Дякую дуже за врятовану надзвичайно важливу інформацію! Ви врятували роки нашої важкої роботи! Швидко, якісно, не дорого, а головне - відновили повністю усю інформацію!
Страна: Україна | Город: Львів

88. Марта
Велике дякую за врятовану надзвичайно важливу інформацію! Просто щиро дякую! Ви врятували роки нашої важкої роботи!
Страна: Україна | Город: Львів

87. Юрій
Класно, оперативно і головне стовідсотково відновили інформацію на HD диску!!! Супер biggrin
Страна: Україна | Город: львів

86. Михайло
Під час практики через пошкодження карти памяті у фотоапараті, були втрачені дуже цінні фотоматеріали, які мені потрібні були для захисту практики в університеті.
На щастя пан Олег їх дуже швидко та якісно відновив, за що я дуже вдячний йому та команії Lviv Data Recovery і бажаю їм успіху та процвітання !!!
Страна: Україна | Город: Львів

85. Микола
Як сказав би Азіров - КРАСІВЧІКІ.
Відремонтували мій старенький вінчестер, який я технічно вграв...ледь серце не стало. Фотографії за роки подружнього життя - все кануло до країни Malboro.
Порада - друкуйте фотографії та робіть back up.
Дуже ввічливий, дбайливий та професійний персонал.
Дуже дякую Lviv Data Recovery.Ви найкращі.
Удачі.
Страна: Україна | Город: Івано-Франківськ

84. оксана Павлічко
У нас сталась така ситуація, що в наших операторів поламався компютер, і полетіла вся інформація, а на ній були наше відео і фото з весілля, і я вже думала шо нічого не відновиться, але дякуючи центру відновлення і Олегу Стаднику який відновив все таки наше весілля і завжди мене підтримував коли я дзвонила щоб я не втрачала надіі і все буде добре. І так і сталось, і я дуже йому за це говорю велике при велике дякую Олегу за якісну роботу.))))
Страна: Украіна | Город: трускавець

83. Василь Крулько
Від імені KRULKOSTUDIO дякуюємо, що спасли нашу перутацію. Lviv Data Recovery зробили неможливе, відновили дуже важливі дані, з повнісню убитої SD флешки.
Попередній діагноз флешки був "Трупік". Вже повністю розчарований відправив флешку в Lviv Data Recovery. Вони зробили неможливе, а головне те, що всіфайли успішно відновлені.
Інсектор Фреймут
Страна: Україна | Город: м. Тячів

82. Володимир
Один з фронтових фотографів ХХ століття казав: "Фотографуйте бійців! Можливо, це останні фото, які побачать їх рідні". Я-військовий кореспондент Збройних Сил України. На моєму зовнішньому жорсткому диску було декілька сотень гігабайт фотоматеріалів із зони АТО. зокрема, світлини хлопців, які загинули. Але, техніка дала збій... У інтернеті знайшов цей сайт. Звернувся до фахівця у ЛЬвові пана Олега. Він швидко і якісно встановив проблему (злетіла файлова система). І в рекордно короткий термін допоміг відновити втрачені файли. Ця людина- справжній професіонал! Щира подяка за оперативну і якісну роботу!!!
З повагою Володимир!
Страна: Україна | Город: Львів

81. Іван
Дуже вдячний фахівцям своєї справи!
Відновили диск на 1 ТБ, формфактору 2,5. Хоч і ціна відповідна, і зчитувалася інфа довго, але воно того варте, оскільки відновили все. Тому хто необережно, як я, ставиться до до "заліза" будьте в готовності викласти трошки "бабулєсіків". Але краще дублювати дані і не робити дурниць.
Ще раз мега дякую, хлопці дійсно кращі на західній Україні!
Страна: Україна | Город: Мостиська, Львівської обл.

80. Юрій
Звернувся до центру після того, як мій компютер перестав бачити жорсткий диск. За 1 день провели діагностику і поставили діагноз.
Відновити інформацію пообіцяли протягом тижня, а зробили всього за 2 дні. Був приємно здивований.
Дякую "Центру відновлення інформації" в особі п.Олега за якісне і оперативне відновлення інформації.
Якщо думаєте до кого звернутись, то рекомендую, не пошкодуєте.
| Город: ЛЬвів

79. Яна Нестерук
Доброго дня!
Склалася неприємна ситуація, коли одного не зовсім прекрасного дня мій комп'ютер перестав сприймати зовнішній USB-накопичувач, який постійно був підключений до нього впродовж 2-ох років і накопичував 500 Гб важливої інформації (фото, відео і т.д. ).
Комп'ютер постійно вибивав помилку, що потрібно відформатувати диск і по інакшому він не відкриється. Тестували ми з знайомими "хакерами" різними програмами , пробували і форматувати, хоча ніколи не доходило до кінця, була помилка, були спроби "витягнути" дані з накопичувача різними програмами. Після невдалих спроб мене спіткало глибоке розчарування і думала, що назавжди попрощаюсь зі своїми спогадами , які були на цьому диску.
Проте мені порекомендували звернутися в цей центр і спробувати відновити інфу. Загорівся вогник надії. І не дарма.
Інформацію відновили за 2 тижні за адекватну ціну.Хоча спочатку виникало питання "чому так дорого?", але потім я зрозуміла скільки воно потребує зусиль, часу і відповідного обладнання, так що ціна цілком виправдана.

Шкода, що накопичувач вже не підлягав відновленню і прийшлось купувати новий, відповідно - додаткові витрати.
Зате вся інформація повністю відновилась у відповідній якості.

Олег порадив, як запобігти в майбутньому виникнення таких проблем, як краще зберігати інформацію і не шкодити накопичувачу.
ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА!!Побільше б таких людей!!!
Звертайтесь - не пошкодуєте!! wink biggrin biggrin
Страна: Україна | Город: Львів

1-100 101-178