Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта

Ремонт HDD (жорстких дисків)

+38(066)-554-17-29

   Ми робимо ремонт HDD (жорсткого диску) для таких моделей Samsung, Seagate, Toshiba, Western Digital, Compaq, Conner, Fujitsu, Hitachi, НР, IBM, JVC, Maxtor, Quantum та інші.

 

 

Ремонт HDD (жорсткого диску) ділиться на декілька видів його поломок:

- Пошкодження мікропрограми вінчестера
- Бед-блоки
- Виходу з ладу електроніки HDD
- Вигорання комутатора блоку магнітних головок
- Несправність блоку магнітних головок
- Падіння головок на поверхню пластини
- Клин вала двигуна


 

Детальніше про пошкодження HDD (жорсткого диску)

 

 Пошкодження мікропрограми вінчестера -  дана проблема в сучасних вінчестерах зустрічається вкрай рідко, але все ж буває. Жорсткі диски з пошкодженою мікропрограмою, як правило, не визначаються системним BIOS, або визначаються неправильно. Відновити мікропрограму можна за допомогою спеціального комплексу, наприклад програмно-апаратний комплекс PC-3000 Express

Програмно-апаратний комплекс PC-3000 Express

 

 

 

Програмний комплекс Data Extractor Express

 

 

  Бед-блоки - на час ремонту жосткий диск проходить декілька тестів робочой поверхні,після чого всі дефектні сектора скриваються або перезначаються!Для ремонту приміняється програмно-апаратний комплекс PC-3000 Express за допомогою якого ремонтується жорсткий диск!

 

 

  Виходу з ладу електроніки HDD - причиною виходу з ладу електроніки HDD найчастіше є неякісний блок живлення або неправильне підключення  HDD. При поломки типу згорілого діода або резистора, їх можна без особливих зусиль замінити, але якщо вигорають мікросхеми, то подальший ремонт доцільний, тільки якщо на HDD мається цінна інформація.

 Вигорання комутатора блоку магнітних головок (БМГ) - мікросхема відповідає за роботу блоку магнітних головок, і знаходиться прямо на ньому. Вигорає він як правило разом з інтерфейсної платою, яка знаходиться поза гермоблока. При вигоранні тільки комутатора, жорсткий диск буде клацати, а при вигоранні інтерфейсної плати, не буде крутитися взагалі. При даній несправності жорсткий диск не буде визначатися в BIOS так як головками не вдасться прочитати службову інформацію з  диска.

 Несправність блоку магнітних головок - так само, як і при несправності комутатора БМГ, буде супроводжуватися клацанням, і не буде визначатися в BIOS. Але іноді, виходить з ладу тільки одна магнітна головка, тоді жорсткий диск буде визначатися в BIOS, але читання по несправної голівці не буде.Причиною виходу з ладу БМГ може бути технологічний брак або механічний вплив, наприклад падіння, удар, або струс під час роботи.
Для відновлення даних, потрібно переставити БМГ з аналогічного HDD, і зробити посекторне копіювання даних. Після виконання даної операції по відновленню інформації обидва жорстких диска вважаються несправними.

  Падіння головок на поверхню пластини - дана проблема як правило зустрічається тільки на вінчестерах для ноутбуків, через те що у них, головки паркуються за пластинами, в спеціальні паркувальники - рампи. При даній проблемі диски не крутяться, а від HDD видає тихе дзижчання - спроби розкрутити диски, але головки не дадуть цього зробити.
Для відновлення даних потрібно спеціальним інструментом відвести БМГ на рампу,та зробити заміну БМГ з аналогічного вінчестера. Після виконання даної операції по відновленню інформації обидва жорстких диска вважаються несправними.

  Клин вала двигуна - вал двигуна може клинить після грубого фізичного впливу - ударів. При цьому, диски не крутяться, а HDD видає дзижчання. Клинить вал може торцем, про стопорну шайбу, в такому випадку, шайбу слід витягти, що в свою чергу звільнить вал. Після цієї операції жорсткий диск буде повністю справний. Вал може клинити  втулку підшипника, в такому випадку, доведеться переставляти магнітні пластини і решту начинки в інший гермоблок, ідентичного HDD. Складність другого методу полягає в тому, що пластини (якщо їх декілька), потрібно перенести без зміщення відносно один одного, інакше інформацію відновити не получиться, дану операцію краще виконувати за допомогою спеціального обладнання. Обидва HDD після цієї операції будуть несправні

Якщо Ви втратили інформацію, телефонуйте до Нас!
Ми відновим Вам всю інформацію в найкоротші терміни!

+38(066)-554-17-29