Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта
   
 Відновлення файлів з жорсткого диска, ремонт HDD.

У лабораторії ми робимо відновлення HDD таких моделей: Western Digital, Samsung, Seagate, Toshiba, Fujitsu, Quantum, Maxtor, IBM, Hitachi

 

Ремонт жорстких дисків та відновлення даних при:
 
- Вірусною атакою
- Виникненні проблеми нульового об’єму
- Вихід з ладу плати електроніки або окремих елементів
- Клині двигуна
- Наявність не читабельних секторів на поверхні пластин
- Несправності або залипанні блоку магнітних головок жорсткого диска
- Невдалою ініціалізації носія
- Перевстановлення операційної системи
- Пошкодження таблиці розділів
- Втрата доступу до зашифрованих розділах
- Руйнування службової зони
- Руйнування таблиць, посилань файлової системи
- Збої транслятора
- Випадково очищення корзини
- Видалення файлів
- Стихійних лих, пожеж та повеней
- Втрати пароля жорсткого диска
- Форматування диска або логічного розділу
Для відновлення інформації з жорсткого диска використовується спеціалізоване обладнання програмно-апаратний комплекс PC-3000 Express та ПЗ Data Extractor Express
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Найбільш часті несправності HDD (жорсткого диска)
 
  Бед-блоки жорсткого диска - це часткове пошкодження магнітних пластин жорсткого диска, при цьому жорсткий диск починає сильно гальмувати тому не може прочитати або записати якусь інформацію на пошкоджену ділянку. Відновлення жорсткого диска проводиться методом посекторного копіювання на інший HDD.
 
  Вигорання плати електроніки жорсткого диска
- при цьому двигун не запускається і звуків не видає. Дана несправність зазвичай виникає в результаті електричного пробою, поганого блоку живлення або невірного підключення роз'єму живлення HDD. Ремонт жорстких дисків проводиться заміною плати або ремонтом пошкоджених елементів на старій.
 
  Клин підшипника двигуна жорсткого диска
-
зазвичай буває на жорстких дисках Seagate Barracuda і Toshiba. При цьому вал двигуна не розкручується і видає тихі гудячі звуки. Відновлення HDD проводиться розклинюванню підшипника або перестановкою магнітних пластин в інший справний гермоблок.
 
  Залипання блоку головок жорсткого диска - головки в цьому випадку, з якоїсь причини, невстигають запарковаться на спеціальній рампі. Найчастіше це відбувається на ноутбучних жорстких дисках в результаті падіння або удару, але ця несправність може виникнути і без зовнішніх впливів на HDD. Ремонт HDD проводиться таким способом: за допомогою спеціальних інструментів головки зводяться назад на паркувальник і після цього проводиться їх заміна.
 
  Несправність блоку магнітних головок жорсткого диска - жорсткий диск при такій несправності видає періодичні клацання, коли несправна головка не може знайти серворазметку і HDD постійно паркує і распарковує головки. Тимчасове відновлення жорсткого диска проводиться таким чином: для зняття даних необхідно зробити заміну БМГ з іншого справного вінчестера, а після зняття даних обидва жорстких диска залишаються не робочими.
 
  Вихід з ладу комутатора БМГ жорсткого диска - дану несправність можна розділити як би на два випадки: перший випадок це коли мікросхема комутатора сама по собі виходить з ладу і другий випадок, коли комутатор виходить з ладу в результаті електричного пробою, це супроводжується з вигорянням зовнішньої плати електроніки. Перший спосіб відновлення жорсткого диска - це перепаяти мікросхему комутатора, взявши її з аналогічного HDD, а другий спосіб відновлення HDD - це замінити весь блок магнітних головок разом з комутатором.


 У нашій лабораторії є в наявність запчастини для всіх марок і моделей жорстких дисків, що дозволяє виконати роботи в максимально короткі терміни.
Бувають випадки, коли замовник для зменшення вартості робіт говорить, що йому не потрібно проводити ремонт HDD, а потрібно тільки переписати з нього дані. Але на жаль це неможливо, поки ще ніхто не навчився знімати дані з неробочого жорсткого диска, тому для початку необхідно провести ремонт HDD, а потім переписати інформацію з нього.
 

Якщо Ви втратили інформацію, телефонуйте до Нас!
Ми відновим Вам всю інформацію в найкоротші терміни!

  тел:+38(066)-554-17-29

  тел:+38(067)-991-23-38