Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта

Відновлення інформації з карти пам'яті

+38(066)-554-17-29

Професійне відновлення інформації з наступних пристроїв - SD, Compact Flash, miniSD, microSD, Memory stick duo, SM / SMC, MS, xD.

- При механічних пошкодженнях, зламаний роз'єм, деформований корпус
- Карта пам'яті не визначається і при цьому сильно гріється контролер
- Windows "пише" що USB пристрій не опізнаний
- Визначається і Windows "пише" немає диска або диск не підключений
- Визначається, але з розміром 0 Mб (0 Гб)
- Визначається, але з невідповідним розміром в 8, 10, 16, 24, 32, 64, 128 і т.д. мегабайт
- Визначається, але не форматується, або форматується з помилкою
- Визначається, але при читанні або запису виникають помилки
- Windows пропонує відформатувати
- Флешка працює, пропали файли і папки
- Випадкове видалення файлів з карти пам'яті
- Випадково відформатували

 
 
Чому втрачається інформація?

Причинами втрати даних і доступу до них є:
1.Фізичне пошкодження
2.Програмні помилки і збої
3.Випадково зроблене форматування флеш-карти або видалення файлів

Програмно-апаратний комплекс PC-3000 Flash

 


 

Основні проблеми, пов'язані з втратою даних на Memory card


У нашій лабораторії ми розбираємо несправні карти, випаюємо мікросхеми BGA або NAND. Потім вміст пам'яті зчитується за допомогою PC-3000 Flash після чого, за допомогою наявних в лабораторії або створюються з нуля для конкретного типу контролера алгоритмів, інформація розшифровується і зберігається на будь-який носій. Ці дії дозволяють відновити дані коли карта не визначається комп'ютером.

 

Логічний збій або пошкодження файлової системи Memory card

Флешка при даній несправності визначається в комп'ютері, в її властивостях показується обсяг пам'яті, а в провіднику з'являється логічний диск, при спробі зайти на який з'являється повідомлення про необхідність його відформатувати. Але форматувати його ні в якому разі не можна, це остаточно знищить ваші дані. Сама flash карта при такому збої зазвичай залишається справною і після успішного зняття даних її можна буде відформатувати і використовувати далі, тобто ремонт flash карт проводити не потрібно. Відновлення флешки проводиться за допомогою спеціального професійного програмного забезпечення, яке аналізує пошкоджену файлову систему і відновлює вихідні файли користувача.

 

Механічне пошкодження Memory card
 

Найпоширеніший випадок це коли флешка вставлена ​​в USB порт комп'ютера, який стоїть на підлозі, а повз проходить людина випадково чіпляє ногою за флеш карту і ламає її. Тут можливі два варіанти:
а) Коли від флешки відламується тільки USB роз'єм і ремонт flash (флеш) проводиться за допомогою припаювання роз'єму на місце, що б Flash карта заробила знову.
б) Коли в результаті механічної дії пошкоджуються міжшарові з'єднання в друкованій платі Flash карти. У цьому випадку відновлення даних з флешки проходить у кілька етапів: необхідно випаяти чіп пам'яті, зчитати його на спеціальному програматорі і потім отриманий образ дешифрировать відповідно до алгоритму контролера флешки.


 

Електричне пошкодження  Memory card
 

Така несправність виникає зазвичай, якщо флеш карту вставляють в USB порт комп'ютера з переплутаними при складанні полярністю живлення. При цьому відбувається електричний пробій і вихід з ладу USB контролера Flash карти. Відновлення флешки так само проходить у кілька етапів: доводиться випаювати чіп пам'яті, зчитувати його на спеціальному програматорі і потім отриманий образ дешифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.

 

Пошкодження транслятора  Memory card

 

Транслятор - це унікальна для кожної флешки мікропрограма зіставлення логічних адрес з фізичним. Його порушення зазвичай пов'язане з перевищенням кількості циклів запису у флеш пам'яті (як відомо воно обмежене). Відбувається це при дуже інтенсивному використанні флешки, коли користувач створює і править велику кількість документів безпосередньо на флеш карті або використовує на ній базу 1C Бухгалтерії. При даній несправності флешка визначається в Windows і з'являється у вигляді нового логічного диска в провіднику, але визначається нульовим обсягом і при спробі доступу до цього диску з'являється напис: "Вставте диск". Це говорить про те, що USB контролер не бачить мікросхеми пам'яті і при зверненні до неї просить її вставити. Відновлення даних flash проводиться наступним чином: необхідно випаяти чіп пам'яті, зчитати його на спеціальному програматорі (Flash Reader) і потім отриманий образ дешифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.  Флеш-карти нині поширені повсюдно. Мініатюрність і висока щільність запису роблять їх дуже зручними сховищами значних обсягів інформації. На відміну від громіздких компакт дисків і вінчестерів, у флешок немає рухомих деталей, завдяки чому вони дуже надійні. Однак випадки втрати інформації, на жаль, дуже поширене явище. Статика, програмні та апаратні збої, небезпечне витяг з роз'єму - це лише мала частина можливих причин поломки.

Як зберегти інформацію?

  Щоб уникнути в майбутньому втрати даних, необхідно дотримуватися правил користування пристроями.
- Перед витяганням флеш-карти з картрідера, відключіть її в операційній системі.
- Для копіювання фото і відео з камери на комп'ютер користуйтеся кабелем USB.Чим рідше ви будете виймати карту з апарату, тим менше ймовірність її ушкодження.
- Регулярно проводити перевірку операційної системи на віруси для мінімізації ризику втрати даних у результаті дії шкідливих програм.
- Будьте уважні при видаленні непотрібних файлів.
- Робіть резервні копії даних або зберігайте їх за допомогою хмарних on-line сервісів в інтернеті.

Як бути, якщо інформація втрачена?

 Якщо, незважаючи на всі обережності, Ви все ж втратили інформацію або доступ до неї, наші фахівці завжди готові надати Вам допомогу у відновленні. У нашій лабораторії є все необхідне для цього, і ми маємо багаторічний досвід відновлення даних з носіїв практично будь-якої моделі і будь-якої фірми виробника, таких як Kingston, Adata, Transcend, Silicon Power, Olympus, QUMO, Sandisk та інші

Якщо Ви втратили інформацію, телефонуйте до Нас!
Ми відновим Вам всю інформацію в найкоротші терміни!

+38(066)-554-17-29