Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта
Відновлення даних SSD і ремонт SSD

+38(066)-554-17-29

  Відновлюємо інформацію з SSD: Kingston, OCZ, Transcend, Intel, Corsair, Silicon Power, Patriot, A-Data, Crucial, Western Digital, Samsung, Apacer та інші

 

 

  Відновлення даних з усіх SSD робиться на програмно - апаратному рівні. Для цього з SSD випаюємо мікросхеми пам'яті і поміщаємо її  в спеціальний пристрій PC-3000 Flash SSD Edition , який зчитує інформацію безпосередньо з мікросхем пам'яті. Цей спосіб дозволяє знімати інформацію з SSD з будь-якими пошкодженнями: електричними, механічними та програмними.

 

 

           
      Основні несправності, що виникають у SSD накопичувачів

 

 Фізичні пошкодження накопичувачів SSD - до цього типу відносяться ушкодження інтерфейсних роз'ємів, пошкодження мікросхем контролера і пам'яті, радіоелементів плати SSD диска і друкованої плати в цілому внаслідок механічних або електричних впливів.

 Логічні пошкодження файлової системи накопичувача SSD - помилкове видалення інформації, форматування. При роботі з SSD накопичувачами можуть виникати програмні збої, що призводять до того, що дані користувача можу бути недоступні або пошкоджені.

  Пошкодження в області службової інформації SSD диска - використовуваної контролером в роботі механізму трансляції. В SSD накопичувачі присутні області, які використовуються накопичувачем в службових цілях. Вони не беруть участь в зберіганні даних користувача, але пошкодження інформації в них призводить до повної втрати працездатності накопичувача.

   SSD (Solid State Drive) - являють собою високошвидкісні пристрої зберігання даних на основі NAND Flash пам'яті. Вони мають обсяги і швидкість, близькі за значеннями з HDD, але при цьому не мають механічних частин, що дозволяє їм легко переносити різні зовнішні фізичні впливи, такі як вібрації, удари, падіння і т.д.

  За своєю структурою SSD диск практично ідентичний звичайної флешки. Він має кілька мікросхем NAND Flash і контролер управління. Відмінності полягають у тому, що в SSD використовується більш швидкий тип пам'яті і контролери, які можуть паралельно працювати з безліччю мікросхем пам'яті

  Відновлення даних з SSD дисків набагато більш складний і трудомісткий процес щодо звичайних флешок. Значне збільшення кількості мікросхем пам'яті в складі SSD диска багаторазово збільшує число можливих варіантів дій на кожному етапі відновлення даних.

  У зв'язку з тим, що до SSD накопичувачів пред'являються значно жорсткіші вимоги за всіма основними характеристиками, ніж до звичайної флешки, то використовувані в них технології і методики роботи з інформацією, так само більш складні. Через що для відновлення даних з будь-якого SSD необхідний індивідуальний підхід до кожного випадку і наявність спеціалізованого обладнання.

Якщо Ви втратили інформацію, телефонуйте до Нас!
Ми відновим Вам всю інформацію в найкоротші терміни!

+38(066)-554-17-29