Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта

Відновлення інформації з флешки (USB Flash)

+38(066)-554-17-29

  Ми виконуємо професійне відновлення інформації з USB Flash в наступних випадках, включаючи:
Логічні несправності після форматування, видалені файли, дії вірусів, програмні помилки.
Електричні і механічні пошкодження, порушення внутрішньої структури.

- При механічних пошкодженнях, зламаний роз'єм, деформований корпус
- Флешка не визначається комп'ютером
- Карта пам'яті не визначається і при цьому сильно гріється контролер
- Windows "пише" що USB пристрій не опізнаний
- Визначається і Windows "пише" немає диска або диск не підключений
- Визначається, але з розміром 0 Mб (0 Гб)
- Визначається, але з невідповідним розміром в 8, 10, 16, 24, 32, 64, 128 і т.д. мегабайт
- Визначається, але не форматується, або форматується з помилкою
- Визначається, але при читанні або запису виникають помилки
- Windows пропонує відформатувати
- Флешка працює, пропали файли і папки
- Випадкове видалення файлів з флешки
- Випадково відформатували

 

  Відновлення інформації з USB Flash робимо на програмно - апаратному рівні. Для цього з флешки випаюємо мікросхему пам'яті і поміщаємо її  в спеціальний пристрій PC-3000 Flash, який зчитує інформацію не через USB роз'єм флешки, а безпосередньо з мікросхеми пам'яті. Цей спосіб дозволяє знімати інформацію з флеш-карт з будь-якими пошкодженнями.

 
Програмно-апаратний комплекс PC-3000 Flash

 

Основні проблеми, пов'язані з втратою інформації на флешці (USB Flash)
 

   У своїй роботі ми використовуємо професійний підхід і унікальні програмно-апаратні комплекси PC-3000 Flash для відновлення флешок на основі NAND-пам'яті, які застосовуються для робіт з фізично пошкодженими Flash накопичувачами. Комплекси дозволяють, як відновити флешку USB, так і практично будь-яку карту пам'яті майже в 100% випадках, найголовніше, щоб не були пошкоджені мікросхеми NAND-Flash, інакше, відновлення інформації може бути взагалі неможливо.Ми можемо виконувати термінове відновлення флешок навіть в дуже важких випадках і після невдалих спроб в інших компаніях. Швидкість роботи у нас може досягати 10 хв. / 1 ​​Gb фактичного обсягу мікросхем пам'яті флешки (ще швидшею з сучасною NAND-пам'ятю  поки що працювати неможливо через обмеження її пропускної спроможності).

 

Логічний збій або пошкодження файлової системи USB Flash

 
Флешка при даній несправності визначається в комп'ютері, в її властивостях показується обсяг пам'яті, а в провіднику з'являється логічний диск, при спробі зайти з'являється повідомлення про необхідність його відформатувати. Сама flash карта при такому збої зазвичай залишається справною і після успішного зняття даних її можна буде відформатувати і використовувати далі, тобто ремонт flash карт проводити не потрібно. Відновлення флешки проводиться за допомогою спеціального професійного програмного забезпечення, яке аналізує пошкоджену файлову систему і відновлює вихідні файли користувача.
 
 
Механічне пошкодження флешки
 
  Найпоширеніший випадок це коли флешка вставлена ​​в USB порт комп'ютера, який стоїть на підлозі, а повз проходить людина випадково чіпляє ногою за флеш карту і ламає її. Тут можливі два варіанти:
а) Коли від флешки відламується тільки USB роз'єм і ремонт flash (флеш) проводиться за допомогою припаювання роз'єму на місце, що б Flash карта заробила знову.
б) Коли в результаті механічної дії пошкоджуються міжшарові з'єднання в друкованій платі Flash карти. У цьому випадку відновлення даних з флешки проходить у кілька етапів: необхідно випаяти чіп пам'яті, зчитати його на спеціальному програматорі і потім отриманий образ дешифрировать відповідно до алгоритму контролера флешки.

 
 
Електричне пошкодження флешки

 
  Така несправність виникає зазвичай, якщо флеш карту вставляють в USB порт комп'ютера з переплутаними при складанні полярністю живлення. При цьому відбувається електричний пробій і вихід з ладу USB контролера Flash карти. Відновлення флешки так само проходить у кілька етапів: доводиться випоаяти чіп пам'яті, зчитувати його на спеціальному програматорі і потім отриманий образ дешифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.
 
 
Пошкодження транслятора Flash пам'яті
 
  Транслятор - це унікальна для кожної флешки мікропрограма зіставлення логічних адрес з фізичним. Його порушення зазвичай пов'язане з перевищенням кількості циклів запису у флеш пам'яті (як відомо воно обмежене). Відбувається це при дуже інтенсивному використанні флешки, коли користувач створює і править велику кількість документів безпосередньо на флеш карті або використовує на ній базу 1C Бухгалтерії. При даній несправності флешка визначається в Windows і з'являється у вигляді нового логічного диска в провіднику, але визначається нульовим обсягом і при спробі доступу до цього диску з'являється напис: "Вставте диск". Це говорить про те, що USB контролер не бачить мікросхеми пам'яті і при зверненні до неї просить її вставити. Відновлення даних flash проводиться наступним чином: необхідно випаявати чіп пам'яті, зчитати його на спеціальному програматорі (Flash Reader) і потім отриманий образ дешифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.
 


  Ми можемо гарантувати своїм клієнтам, що проведемо відновлення флешки в мінімально можливі терміни, якщо звичайно NAND-пам'ять не мала пошкоджень до попадання до нас, або з носієм не робилися інші некваліфіковані втручання сторонніх осіб. Ми використовуємо тільки професійний підхід для вирішення будь-яких завдань, тобто ні про яку перепайку контролера флешки, якщо вона фізично несправна і мови бути не може. Така операція свідомо є ризикованою! Довіряючи нам флешку, Ви можете ні на хвилину не сумніватися, що ми проведемо всі роботи з граничною обережністю, не погіршивши поточний стан пам'яті.

 

Якщо Ви втратили інформацію, телефонуйте до Нас!
Ми відновим Вам всю інформацію в найкоротші терміни!

+38(066)-554-17-29