Центр відновлення інформації у Львові та по всій Україні 

                   Lviv Data Recovery

Меню сайту
Публикации
Соціальні мережі
Информер
[31.12.2012]
Восстановления информации по всей Украине (2)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Киеве (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Виннице (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Житомире (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Луцке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ровно (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Хмельницке (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Тернополе (1)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ивано-Франковске (0)
[31.12.2012]
Восстановление информации в Ужгороде (0)
Статистика сайта

Відновлення інформації з DVD/CD/Blu-ray Disc у Львові

+38(066)-554-17-29

 

      

Тріснувший DVD диск(відновлення в процесі)

      

 


Пошкоджена поверхня DVD диска
(інформація з нього відновлена)
 
 
  У наш час CD та DVD диски часто використовуються для зберігання і перенесення інформації. Лазерні диски мають ряд переваг перед іншими носіями, серед яких дешевизна, широка поширеність читаючих пристроїв. До недоліків дисків відноситься легкість, з якою вони пошкоджуються. Навіть невелика подряпина може призвести до ситуації, коли відновлення інформації з компакт диска може стати актуальним питанням.

  Відновлення cd дисків (так само, як відновлення dvd дисків) вимагає знань про те, яким чином записується інформація на цей носій. Інформація записується в дуже тонкий активний шар, що знаходиться ближче до верхньої частини диска. На світловідбиваюче покриття нанесений захисний лак, що захищає активний шар. Верхня частина додатково захищена фарбою (на якій пишуться назва виробника та інша інформація). Механічне пошкодження (наприклад, подряпина) з будь-якого боку диска можуть зробити відновлення інформації з пошкоджених dvd неможливим, у випадку руйнування активного шару. Якщо активний шар не порушений, а пошкоджена лише дзеркальна поверхня, то інформація зберігає фізичну цілісність, і відновлення інформації з компакт диска ще можливо. У зв'язку з дешевизною носія, відновлення інформації на cd носить мета отримання доступу до даних і перезапису їх на працюючий носій.

 
 
Розглянемо основні способи відновлення інформації з пошкоджених дисків
 
  Перше, на що слід звернути увагу, це спеціальні програми, що полегшують відновлення інформації з диска. Ці програми уповільнюють швидкість приводу дисковода, а також змушують пристрій зчитувати інформацію з пошкодженої ділянки кілька раз. При цьому відновлення файлів з dvd, cd здійснюється шляхом розбивання пошкоджених файлів на більш дрібні шматочки і окреме їх зчитування. Звичайно ж, такий процес може займати значний проміжок часу. Однак відновлення cd dvd дисків здійснюється по максимуму.
 
Наступний метод відновлення файлів називається апаратним 
 
 Якісний дисковий привід самостійно здійснює дії для зчитування недоступної інформації, уповільнюючи швидкість обертання. Проста заміна дискового приводу на якісний сучасний зразок може стати достатнім для того, щоб відновлення видалених файлів з cd відбулося автоматично. Механічний спосіб відновлення інформації з dvd заснований на припущенні, що подряпина зробила полікарбонатний шар диска оптично непроникним. Відновлення проникності покриття може призвести до відновлення інформації з cd. На практиці, проникність поверхні диска відновлюють легкої поліруванням. Проте, слід пам'ятати, що невдала спроба полірування може призвести до повної втрати інформації, коли відновлення cd DVDдиск стане неможливим. Відзначимо, що відновлення інформації з пошкоджених dvd слід виробляти саме в тому порядку, який вказаний вище.

  DVD та CD диски залишаються найбільш поширеними носіями інформації. Отримавши широку поширеність завдяки дешевизні і можливості зберігати великі обсяги інформації, за ступенем надійності диски не є лідерами. Більшість проблем із зберіганням інформації на дисках пов'язана з особливостями їх будови. За статистикою, основною причиною втрати інформації є механічне пошкодження поверхні, що відбиває диска. Відновлення поверхні диска в цьому випадку призводить до відновлення доступу до інформації. Диски мають унікальну здатність отримувати подряпини і плями від найменшого необережного руху. Навіть відсутність своєчасної чистки головки програвача можуть призвести до того, що для отримання доступу до інформації буде потрібно відновлення оптичних дисків. Однак треба пам'ятати, що доступ до інформації можна відновити, для цього необхідно перевірку та відновлення системних файлів.
 
 
Відновлення подряпаних дисків

 
  Відзначимо, що відновлення подряпаних дисків необхідно починати з ретельного огляду. При цьому увагу звертати на наявність механічних ушкоджень (подряпини, потертості і т.д.) Якщо таких виявлено не було, тоді причина неможливості прочитати інформацію криється або в неправильній запису диска, або у використовуваному приводі. У таких випадках дуже корисно використовувати кілька різних приводів, які відрізняються не тільки своїми виробниками, але і роком випуску. Варто також відзначити, що в деяких випадках старі приводи набагато краще читають інформацію. Якщо ж причина криється в механічному пошкодженні, то звертають увагу на її локалізацію. Якщо пошкодження з боку кольорового шару, то відновлення лазерних дисків практично неможливо. Пов'язано це з пошкодженням спеціального шару диска, на якому і знаходиться інформація. Якщо ж ушкодження локалізуються на глянцевому поверхні, то відновлення компакт диска в 90 відсотках випадків може бути успішним.
 

Якщо Ви втратили інформацію, телефонуйте до Нас!
Ми відновим Вам всю інформацію в найкоротші терміни!

+38(066)-554-17-29